anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie niewykorzystanej etykiety

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wiktor-W30
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry Proszę o anulowanie niewykorzystanej etykiety - która została opłacona, a niewykorzystana W pierwszej wersji przesyłka miała być nadana w paczkomacie - etykieta została wygenerowana ale z powodów osobistych przesyłka nie została nadana w określonym czasie i etykieta przestała być ważna Przesyłka została nadana na poczcie i trafiła do odbiorcy na adres domowy Nr przesyłki podany w zgłoszeniu: 660166259234470118150545

Pozdrawiam serdecznie 

Wiktor

 
 
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Ja też proszę o anulowanie niewykorzystanej etykiety, która niepotrzebnie została zdublowana.

Już została zgłoszona do InPost i pieniądze 8,99 zwrócono mi, ale nadal jest widoczna na Allegro jako "PRZYGOTOWANA PRZEZ NADAWCĘ":

InPost 626060839203982122466560

 

 

 

oznacz moderatorów
Wiktor-W30
#7 Wielbiciel#

Ja nie otrzymałem zwrotu za opłaconą etykietę otrzymałem następującą wiadomość:

Etykieta zgłoszona do anulowania została wygenerowana poprzez platformę pośredniczącą w nadawaniu przesyłek.
W tym przypadku nie możemy dokonać zwrotu opłaty za nienadaną etykietę.

Bardzo prosimy o kontakt z właścicielem platformy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale wysyłasz przez Allegro?

oznacz moderatorów
Wiktor-W30
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To oczywiste że piszesz do nich o zwrot.😁

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zgłaszałeś to w InPost i ci nie oddali kasy?

oznacz moderatorów
Wiktor-W30
#7 Wielbiciel#

Nie Wysłali mi taką wiadomość: 

Etykieta zgłoszona do anulowania została wygenerowana poprzez platformę pośredniczącą w nadawaniu przesyłek.
W tym przypadku nie możemy dokonać zwrotu opłaty za nienadaną etykietę.

Bardzo prosimy o kontakt z właścicielem platformy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli chcesz reklamować. w przypadku przesyłek rozliczanych z Allegro musisz mieć upoważnienie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Wiktor-W30
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc Faktycznie spróbuję się jutro z nimi skontaktować telefonicznie

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Wiktor-W30  a to nie jest tak , że allegro pobiera opłatę za wysyłkę (etykietę) dopiero po umieszczeniu paczki w paczkomacie o ile to było poprzez WzA

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wiktor-W30, na Allegro Lokalnie opłatę za etykietę naliczamy dopiero w momencie umieszczenia paczki w paczkomacie - nie wcześniej. Jesteś pewien, że została Ci naliczona opłata?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Wiktor-W30
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację Muszę to jeszcze sprawdzić

oznacz moderatorów
justyna831126
#8 Zapaleniec#

Etykieta nie zostanie naliczona do póki nie zostanie wykorzystana czyli umieszczona w paczkomacie dlatego nie ma zwrotu bo nie została naliczona tak wytłumaczono mi taką sytuację w InPost i w moim przypadku tak było po 30 dniach etykieta traci ważność o po sprawie 

oznacz moderatorów