anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie oferty złożonej przez kupującego

Sarula1990
#7 Wielbiciel#

Witam, w jaki sposob mogę odwołać ofertę złożoną przez kupującego na mojej aukcji? Nie chcę jednak sprzedawać przedmiotu...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie nie ma możliwości odwołania oferty. Zakończenie licytacji przed czasem spowoduje, że wygra ją osoba najwyżej licytująca, która będzie miała możliwość zapłaty, a Allegro naliczy sprzedawcy opłatę za obsługę transakcji.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Masakra-wystawiasz towar na licytację,cena nie pykła to już nie chcesz jej sprzedać.Tak jak pisał xyz96, jak klient już zapłacił to masz zwrócić kwotę,a Allegro i tak swoje weźmie.Swoją drogą niezbyt fajne praktyki.

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@pulkownik66 Był tu jakiś czas temu wątek kobiety, która wystawiła telefon męża by sprawdzić czy będzie zainteresowanie. I cytuję:

"...i ktoś po chwili kupił go ale okazuje się, że telefon nie jest na sprzedaż. Mąż mnie zabije" 

🤣

_______
Kamila
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Janirka 

Dobrze że wystawiła telefon, a nie męża.😁

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@pulkownik66 Jego też mogła wystawić, może bardziej by się opłacało 🤣

_______
Kamila
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Janirka 

No nie wiem- Ani męża, ani telefonu /pewnie by go zabrał/

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Sarula1990 Jest wyjście z tej sytuacji. Wystarczy, że ktoś zalicytuje bardzo wysoką (zaporową) cenę, której już nikt nie przebije, a potem nie zapłaci. Po 5 dniach zawarta umowa będzie automatycznie rozwiązana, Allegro nie naliczy opłaty za obsługę transakcji, ale oferta po tych pięciu dniach się wznowi z ceną wywoławczą. Trzeba tego pilnować i po wznowieniu natychmiast ją zakończyć, gdy nie będzie jeszcze żadnych ofert kupna 🙂

oznacz moderatorów