anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie sprzedaży na allegro lokalnie przez sprzedajacego

MAMY ROZWIĄZANIE!
airplant
#9 Pomysłodawca#

Wystawiłam przedmiot na allegro lokalnie z platnoscia przy odbiorze osobistym (wiem, to nie bylo zbyt mądre) po cenie znacznie niższej niz wartosc przemiotu (przez pomylke). Ktos od razu kupil przedmiot ale jak na razie nie odpisuje na wiadomosci odnośnie odbioru.

Czy moge anulować takie zamowienie i jak to zrobic? Wiem, ze oplaty za sprzedaz na allegro lokalnie nie odzyskam, ale tak czy inaczej chcialabym wystawic przedmiot ponownie po bardziej adekwatnej cenie i z platnoscią z góry.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Agent555
#17 Koryfeusz#

Nie możesz anulować zamówienie

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@airplant Poczekaj 5 dni i jak się nie odezwie to zamówienie zotanie anulowane automatycznie. A jak odpisze do Ciebie to spróbuj wytłumaczyć sytuację. Może zrozumie. 

oznacz moderatorów
airplant
#9 Pomysłodawca#

A jesli nie zrozumie i bedzie sie upieral przy zakupie? Czy mam obowiazek udostepnic mu produkt i czy groza mi jakies konsekwencje/kary ze strony allegro jeśli tego nie zrobie? 

oznacz moderatorów
airplant
#9 Pomysłodawca#

dodam, ze platnosc ma byc dopiero przy odbiorze, wiec nie ma tu żadnej straty dla kupujacego (tylko ja jestem stratna - oplata transakcyjna)

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 nie zostanie anulowane , proszę zapoznaj się dokłądnie z trescią wątku .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@airplant nie anulujesz ,opłatę transakcyjną odzyskasz jesli udokumentujesz rezygnację z zakupu przez klienta . 

oznacz moderatorów
airplant
#9 Pomysłodawca#

Na oplacie transakcyjnej mi nie zależy, bo to nie kupujacy rezygnuje tylko ja czyli sama jestem sobie winna

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@airplant Ale niestety nie możesz anulować sprzedaży. Możesz tylko liczyć, że się nie zgłosi po odbiór, albo sam zrezygnuje po Twoich tłumaczeniach.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@airplant konsewkwencje  ? ze strony allegro żadne , a kupujący tylko z powództwa cywilnego może domagać się wydania rzeczy .

oznacz moderatorów