anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie tranzakcji w Allegro lokalne

eliot21
#8 Zapaleniec#

proszę o rade ...jak mam anulowac tranzakcje na allegro lokalnym....wylicytowałem przedmiot i chce z niego zrezygnowac....ale nie wiem gdzie i jak mam to zrobic....poprzedni post ludzie mi nie odpisali....wiec załozyłem nowy...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Wystarczy, że nie zapłacisz w ciągu pięciu dni. Po tym czasie transakcja jest automatycznie anulowana.

PS. Nie stawiaj tylu kropek, tak się nie pisze.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@eliot21 Tranzakcj nie da się anulować, zaś transakcję jak najbardziej. A reszta jak pisał ci xyz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie płacisz, a jak chcesz być w porządku to wiadomość do sprzedawcy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli nie wybrałeś dostawy za pobraniem lub odbioru osobistego i nie zapłacisz z góry, sprzedawca nie będzie miał naliczonej prowizji, bo chyba o prowizję pytałeś w innym wątku. Nie masz obowiązku zapłaty pomimo tego, że Allegro przypomina Ci o płatności. Na Lokalnie zawiera się umowy warunkowe, warunkiem jest zapłata za towar w ciągu pięciu dni. Po tym czasie transakcja jest uznana za niezawartą.

oznacz moderatorów

eliot21
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, tą tranzakcję wylictowałem stawiając cene o wiele wyższa niż konkurent, a nei wiedziałem,że to nie działa jak na zwykłym Allegro,że cena wraca do minimalnie przebitej najawyższego goscia który ze mna licytuje...tylko zostaje taka, jaką dałem...czyli jakbym dał 1 mln złoty to musiałbym tyle zapłacić, i do tego jeszcze przedłużaja licytacje o 5 minut....teraz wiem...i jestem mądrzejszy....

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@eliot21 Dlatego właśnie na AL używa się snajpera, który działa podobnie jakbyś licytował na allegro.

PS A więc mówisz https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/anulowanie-dokonanego-zakupu/t... nikt Ci nie odpisał?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów