anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny rozmiar przesyłki w inPost

bono_jet
#2 Obserwator#

Omyłkowo wybrałem za mały rozmiar przesyłki w paczkomacie impost. Nie mieści się do skrzynki w maszynie i potrzebuje zmienić jej rozmiar żeby nadać przesyłkę dla kupującego. Jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bono_jet podaj numer zamówienia

oznacz moderatorów

bono_jet
#2 Obserwator#

czesc, 
Numer przesyłki: 660166067339225120734617
Kupione przez Szczpan30002
Nr ref z etykiety: 3dcf9d69-b680-4bbb-857c- 0c32ae60752a
Nr płatności: b25a467f-9f71-4d7e-bb27-47a2a7ec5dda

...nie mogę odnaleźć nr. zamówienia

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@bono_jet nie da się tego zrobić, można jedynie wygenerować nową przesyłkę i z odpowiednim gabarytem. Jeżeli to przesyłka smart za drugą zapłacisz 9,99zł. 

Jeżeli to przesyłka nie smart można zapłacić za kolejną a tą ze złym gabarytem można zgłosić jako niewykorzystaną i InPost zwróci pieniądze. 

Opcja numer 2 - nadać przesyłkę przez kuriera 😉 

oznacz moderatorów

bono_jet
#2 Obserwator#

ok. czyli poprostu mam nadać nową przesyłkę poza allegro. A jak wtedy odznacza status przesyłki na wysłany? Póki co jest" "oczekuje na nadanie"

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bono_jet Usunęłam dla Ciebie etykietę, paczkę możesz nadać ponownie (tylko tym razem wybierz odpowiedni gabaryt) 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@bono_jet w managerze przesyłek InPost możesz nadać kolejną przesyłkę do tego zamówienia. 

Jeżeli to zamówienie smart to za poprzednią przesyłkę nie dostaniesz zwrotu środków ! 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Hej 🙂 W tym przypadku chodzi o paczkę wygenerowaną przez nasz system na Allegro Lokalnie. Już usunęłam dla @bono_jet tę paczkę, zatem bez problemu może wygenerować etykietę kolejny raz (bez dodatkowych opłat) 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów