anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bl9kada zakupu i zapłaty przez sprzedajacego

olajach52
#1 Nowicjusz#

Prosiłam allegro o przeanalizowanie jak zmieniono nr konta, na inny, błędny, który nie istniał w zadnym banku. Prosiłam, ponieważ srzedajacy zablokowal możliwość zapłaty za wylicytowany obraz, a potem wystawił go za 6krotnie wyzsza kwotę, piszac, ze ja nie zaplacilam w terminie. Choć próbowałam 3krotnie zaplacic w wymaganyma terminie, za kazdym razem była informacja, ze nie mozna dokonczyc transakcji, bank poinformowałał mnie, ze konto o danym numerze nie istnieje. Allegro umywa ręce od pomocy tolerując takie interesowne transakcje
Zero pomocy, zero bo tak sie opłaca. Nawet nie pofatygowaliscie sie prześledzić, co czynił sprzedający na swoim koncie allegro po wygraniu przeze mnie licytacji

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

I nic nie zrobisz, przecież Ty jako kupujący nie płacisz bezpośrednio sprzedającemu tylko poprzez operatora płatności, to jak sprzedający Cię zablokował?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@olajach52  Wygląda na to że uniknęłaś oszustwa, na  Allegro nie płacisz sprzedającemu, lecz płacisz na konto Allegro, nigdy nie wpłacasz na podany przez sprzedającego numer konta.

Jeżeli jednak logowałaś się na  konto bankowe celem wpłaty na jakiś dziwny numer konta to zmień natychmiast hasła dostępowe do banku, obawiam się że te próby zapłaty nie były na stronie banku lecz na jakiejś podrobionej stronie.

Po prostu to co opisujesz to nie jest tak jak być powinno, to były próby zapłaty z pominięciem  Allegro, próby oszustwa prawdopodobnie.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Obstawiam, że obraz w 6krotmnie wyższej cenie to pewnie prawdziwa oferta. A ta co próbowałaś kupić to podrobiona strona. Z którą pewnie ani sprzedawca ani allegro nic wspólnego nie ma. Pewnie na ofertę trafiłaś przez linka. Jak przy próbach płatności logowałaś się do banku to hasła zmieniaj!!!!

oznacz moderatorów