anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada środków celem rzekomej weryfikacji konta bankowego

przewozniaki
#1 Nowicjusz#

Szanowni Państwo, jestem użytkownikiem Allegro od 16 lat, na okoliczność weryfikacji konta bankowego byłem już dawno proszony o skan dowodu i inne dane. Niemniej w dniu dzisiejszym Allegro zablokowało możliwość wypłaty sporej sumy z uwagi na konieczność weryfikacji konta bankowego z powodu mojej pierwszej wypłaty !!!! a nie dalej jak w czerwcu wypłacałem środki i nie było problemu. Z tym że wtedy była to mniejsza ciut kwota a teraz jest znaczna.. i weryfikacja ma trwać 5 dni ! Na moje jest to klasyczne obracanie środkami klientów Allegro ! 

Bo niby po co po raz kolejny sprawdzać konto które się nie zmieniło... żądać kolejny raz wpłaty 1 PLN celem weryfikacji ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@przewozniaki Może miałeś wcześniej pieniądze w PayU, a teraz masz w Przelewy24? Weryfikacja wypłat z Przelewy24 trwa około 5 dni roboczych.

Najlepiej weryfikować konto do wypłat dla PayU i Przelewy24 wtedy, gdy ma się zero do wypłaty. Weryfikacja przebiega wówczas szybko i nikt nie obraca cudzymi pieniędzmi.

oznacz moderatorów

przewozniaki
#1 Nowicjusz#

No właśnie i w czerwcu i teraz mam w PayU ... i dlatego mnie to zdziwiło.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przewozniaki w tej chwili wypłata środków ma status zainicjowana i zostaną przelane na Twoje konto banknowe do końca kolejnego dnia roboczego. Tak jak pisaliśmy w wiadomości e-mail informacja o weryfikacji mogła dotyczyć operatora Przelewy24, ponieważ po skonsultowaniu sprawy z PayU otrzymaliśmy odpowiedź, że operator nie prowadził na Twoim koncie dodatkowej weryfikacji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

4Kitchen
#10 Popularyzator#

w naszym przypadku dokładnie to samo.
Allegro zablokowało bez żadnego powodu konto do wypłat i przejęło tymj samym kontrolę nad naszymi utargami.
pieniądze wpływają - oni blokują nam wypłaty.
odpowiedzi ŻADNEJ
pomocy ŻADNEJ
rozwiązania ŻADNEGO

pozostaje tylko zgłoszenie do prokuratury o przywłaszczeniu środków finansowych w dużych kwotach.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@4Kitchen środków jakie masz na AF nikt Ci nie zabierze  , celem weryfikacji jest zwiększenie bezpieczeństwa transakcji jak i samych środków . U mnie po złożeniu wymaganych dokumentów cały proces weryfikacji zakończył się w 2 dni , jest warunek , wszystko musi się zgadzać .

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

A cokolwiek mogło by się nie zgadzać jeżeli sprzedawca nie zgłasza problemów z otrzymywaniem wpłat? Jeżeli otrzymuje pieniądze i handluje nadal to znaczy że nic się nie zmieniło. Jestem ciekawa czy mogła bym zażądać tego samego od Allegro przed wpłaceniem należności za obsługę.

oznacz moderatorów

4Kitchen
#10 Popularyzator#

mdrogeria, a jakie zdjęcie ( zdjęcia ) dowodów osobistych im wysłaliście ?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria miałeś szczęście - u nas to trwało 2 tygodnie, gdzie byliśmy wprowadzani w błąd przez pracowników allegro i eskalowały żądania co do wymaganych papierków

a payu i p24 twierdziły, że nie chcieli żadnej weryfikacji

oznacz moderatorów