anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie wiadomości na lokalnie

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Podejrzewam że już padła taka propozycja, ale chętnie się pod nią podpiszę - potrzebna jest możliwość zablokowania piszącego na lokalnie. Już pełno jest targujących się na pół ceny jak na **piiip**, dziś trafił mi sie pierwszy prostaczek wyzywający po odmowie sprzedaży za jego śmieszą ofertę. Na **piiip** się takich blokuje od razu i po problemie, tu niestety mam od rana ciąg wiadomości od jakiegoś sfrustrowanego cebulaczka, a jak znam życie to mimo że zgłosiłem sprawę przez formularz kontaktowy, nic z tego nie wyniknie.

Jeśli allegro chce dalej pracować nad lokalnie i je ulepszać, konieczna jest opcja zamknięcia "rozmowy" bo inaczej się tu zrobi gorszy cyrk niż na **piiip**.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

DiKey91
#9 Pomysłodawca#

Podpisuje się pod pomysłem. Czemu na allegro lokalnie jakiekolwiek zmiany idą tak topornie i w zasadzie wszystko wygląda jakby miało na celu utrudnienie czegokolwiek zamiast ułatwienie...Czyżby odgórna agenda?

oznacz moderatorów

Sebastianoln
#7 Wielbiciel#

Takie są komunistyczne standardy Allegro.

oznacz moderatorów

klon_8
#7 Wielbiciel#

No to jest nienormalne żebym nie mógł zablokować osoby, która wypisuje mi jakieś bzdury w wiadomościach. Nawet nie chcę zgadywać ile wiadomości dostają ludzie w stylu "ale czy ty wiesz ile to jest warte?", "Dam stówę mniej i przyjeżdżam" i pełno innych, często poprzeplatanych bluzgami lub toksycznymi wzrotami. Zobaczcie, że allegro sobie przypomni, że jest dla ludzi, a nie ludzie dla niej kiedy przyjdzie konkurencja(w sumie już powoli przejmują rynek) i ich zmiecie.

oznacz moderatorów