anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie wiadomości na lokalnie

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Podejrzewam że już padła taka propozycja, ale chętnie się pod nią podpiszę - potrzebna jest możliwość zablokowania piszącego na lokalnie. Już pełno jest targujących się na pół ceny jak na **piiip**, dziś trafił mi sie pierwszy prostaczek wyzywający po odmowie sprzedaży za jego śmieszą ofertę. Na **piiip** się takich blokuje od razu i po problemie, tu niestety mam od rana ciąg wiadomości od jakiegoś sfrustrowanego cebulaczka, a jak znam życie to mimo że zgłosiłem sprawę przez formularz kontaktowy, nic z tego nie wyniknie.

Jeśli allegro chce dalej pracować nad lokalnie i je ulepszać, konieczna jest opcja zamknięcia "rozmowy" bo inaczej się tu zrobi gorszy cyrk niż na **piiip**.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Gutti43
#7 Wielbiciel#

też się podpisuję pod tą petycją

oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

Podpisuje się pod pomysłem. Czemu na allegro lokalnie jakiekolwiek zmiany idą tak topornie i w zasadzie wszystko wygląda jakby miało na celu utrudnienie czegokolwiek zamiast ułatwienie...Czyżby odgórna agenda?

oznacz moderatorów

Sebastianoln
#7 Wielbiciel#

Takie są komunistyczne standardy Allegro.

oznacz moderatorów

klon_8
#8 Zapaleniec#

No to jest nienormalne żebym nie mógł zablokować osoby, która wypisuje mi jakieś bzdury w wiadomościach. Nawet nie chcę zgadywać ile wiadomości dostają ludzie w stylu "ale czy ty wiesz ile to jest warte?", "Dam stówę mniej i przyjeżdżam" i pełno innych, często poprzeplatanych bluzgami lub toksycznymi wzrotami. Zobaczcie, że allegro sobie przypomni, że jest dla ludzi, a nie ludzie dla niej kiedy przyjdzie konkurencja(w sumie już powoli przejmują rynek) i ich zmiecie.

oznacz moderatorów

Sfakianos
#1 Nowicjusz#

Do tego dochodzą oszuści, którzy działają w sposób analogiczny do innego portalu z ogłoszeniami. Nie wiem, dlaczego nie można takich od razu zablokować...

oznacz moderatorów

netdemon
#7 Wielbiciel#

I ja się podpisuję pod tematem. Tutaj nie chodzi o blokowanie użytkowników, którzy prowadzą normalną dyskusję na temat wystawianego przedmiotu, tylko o osoby, których zachowanie nosi znamiona nękania lub oszustwa.

Nawiasem mówiąc, ostatnio plagą stali się oszuści proszący o e-mail lub numer telefonu i wysyłający sfałszowane potwierdzenia zakupu.

Dziwne jest dla mnie to, że pomimo wielokrotnego podnoszenia tej sprawy, nic nie zostało zrobione.

oznacz moderatorów

mirli
#2 Obserwator#

Wygląda na to, że Allegro lokalnie jest rajem dla upierdliwych klientów, oszustów itp. Nie da się blokować. Chyba czas usunąć konto. Płacę za promocję ogłoszenia, a aby pozbyć się oszusta muszę aukcję usuwać.  Płacę za nękanie przez oszustów ? I wy chcecie 7,9% od sprzedaży ?

Nie dość, że kosmicznie drogo, to jeszcze warunki tragiczne. Jak widać nic z tym nie robicie. Oszuści są wam na rękę. Dlaczego ? Udają zainteresowanie sprawą, klikają aby wystawić "Kup teraz", co automatycznie zmienia rodzaj oferty z darmowej na płatną 7.9% od kwoty. Jak po tym ktoś kliknie ta opcję, to wystawiający buli kaskę. U mnie by wyszło prawie 2,5 tyś. zł. I już kasiorka wam leci ! Dla tego właśnie utrzymujecie raj dla oszustów i nic ani z tym nie robicie ani nic z tym nie zrobicie.

oznacz moderatorów

YanAp0st0l
#8 Zapaleniec#

To, że nie ma takiej opcji to granda. Gość może sobie spamować, obrażać, wysyłać milion wiadomości, które potem trafiają jeszcze na moją skrzynkę pocztową i ja nie mogę go zablokować? To jest zwykły standard w nowoczesnym internecie, żeby była taka opcja. Inaczej nie ma jak się obronić przed wariatami, a tych jest sporo.

oznacz moderatorów

klon_8
#8 Zapaleniec#

O, widzę że minęło sporo czasu i dalej tego nie ma. Właśnie dlatego liczyłem zawsze, że allegro zostanie wykupione przez jakiegoś molocha lub upadnie. Polityka pro-klient zerowa, a kiedyś to była taka fajna strona do handlowania 🙂

oznacz moderatorów