anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak adresu e-mail w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej.

Crow_Empire
#11 Animator#

Minęły grube miesiące, może rok od zgłoszeń problemu, ale Allegro nadal nie wysyła sprzedającemu adresu e-mail Kupującego i trzeba się o niego prosić.

 

Jak nadać przesyłkę, gdy kurier wymaga tego adresu? Mam wrażenie, że Allegro tworzy banda ignorantów.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Realizują własny program "zysku".

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

A sprzedający się wkurzają. Mam trzy paczki teraz i zamiast iść je nadać w paczkomacie to muszę czekać aż otrzymam e-mail od Kupującego.

Dwie paczki paczkomatowe, trzecia to kurier InPost nadawany w paczkomacie, którego dziś pewnie nie nadam, ostatnio tydzień czekałem na adres e-mail, bo wielu ludzi nie wchodzi, nie czyta, nie widzi wiadomości i interesują się tematem dopiero jak towar nie dociera.

 

To jest chore, masa ludzi im to już zgłasza od miesięcy i nic się nie zmienia.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Chodzi o to żebyście  z kupującym  "pod stołem"  się nie dogadali, bo  wtedy  Allegro  by  straciło.

Nawet takie  podejście  rozumiem, ale  skoro  kupujący już zapłacił  to  po co dalej  trzymać  adres  w tajemnicy?  Zwykłe niedbalstwo  jakich wiele  w tym serwisie.

Miałem tak samo na Lokalne, musiałem kupującego o adres prosić  bo  Allegro zapomniało. Ale  haracz  złapali  natychmiast.😡

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

Jasne, to rozumiem, ale po sprzedaży i zapłacie e-mail powinien być wraz z resztą danych.

Tu też chodzi o A Lokalnie, nawet piszemy w dziale A Lokalnie.

Obiecali, ze się tym zajmą, minęło z pół roku i nikt nie dodał prostej linii kodu, partactwo trawi ten portal.

oznacz moderatorów