anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości aktywacji usługi przelewy24

xBadBoy1
#8 Zapaleniec#
  1. Witam. 
    Dlaczego nie mogę aktywować usługi przelewy24 ? Cały czas jest komunikat że tymczasowo niedostępne . IMG_1443.jpeg

     

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

egsport
#9 Pomysłodawca#

Nie jesteś sam ja od 27 -09  pisałem z 3 osobami z  allegro i dostałem 3 rożne odpowiedzi .Z czego tylko 2 odpowiedzi się mniej więcej pokrywały  .

Odpowiedz jaka dostałem brzmi tak 

Dzień dobry,

dziękuję za przesłane potwierdzenie.

Jesteśmy w trakcie zmiany systemu wypłat. Pracujemy nad tym, aby przywrócić funkcjonalność wypłat przez P24, dlatego obecnie występują trudności z wypłatami u tego operatora.

Bardzo proszę o cierpliwość. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej znaleźć rozwiązanie problemu.

 

Cos chyba kiepsko się starają skoro od 27-09 żadnego efektu nie widać 

 

 

 

oznacz moderatorów

xBadBoy1
#8 Zapaleniec#

Czyli nie ma co się spodziewać że problem zostanie szybko rozwiązany . Tylko szkoda że nie piszą o tym nigdzie , że nie da się zweryfikować p24 ani wypłacić środków …

oznacz moderatorów

egsport
#9 Pomysłodawca#

widzisz dzisiaj znów napisałem i ta sama śpiewka jakoś nie widać aby się za bardzo ty przejęli bo nawet żaden moderator nic nie napisał  .Na allegro gadane pełno jest tematów że ludzie nie mogą zrobić przelewów SWOICH PINIEDZY z przelwy24 .Najlepsze jest to mamy 21 wiek ere szybkich przelewów nawet sma nazwa na to wskazuje przelewy24 ale to tylko z nazwy .Najlepsze jest to że na drugim koncie wszystko ok i przelewy normlanie wyszły i wszystko jest ok 

oznacz moderatorów