anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wypłaty środków

magda120806
#7 Wielbiciel#

Proszę o wyjaśnienie jak mogę wypłacić środki z konta allegro jeśli nie posiadam konta.Otrzymałam odpowiedź,że to nie możliwe,co w takim razie dzieje się z moimi pieniędzmi skoro nie można ich wypłacić 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@magda120806 Przykro mi, ale w takiej sytuacji mogę zasugerować Ci wyłącznie założenie konta w banku. 

oznacz moderatorów

magda120806
#7 Wielbiciel#
  • Nadal nie otrzymałam odpowiedzi na pytanie co z moimi pieniędzmi.W kółko każdy powtarza , że muszę mieć konto ale nikt nie odpowiada co jeśli tego konta nie mam.Czy ktoś może wreszcie odpowiedzieć co się dzieje z tymi pieniędzmi dalej, jeśli tego konta nie założę specjalnie na wypłatę środków z allegro?Mam rozumieć, że allegro po prostu zabiera ludziom pieniądze ze sprzedaży towarów i trzeba się z tym pogodzić?
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@magda120806 Środki czekają na Twoim saldzie Allegro Finanse na wypłatę. 

oznacz moderatorów

magda120806
#7 Wielbiciel#

Żenada, ponownie żadnej konkretnej odpowiedzi.Szkoda dyskusji.Allegro po prostu zabiera ludziom bezkarnie pieniądze ze sprzedaży i nic nie można zrobić, jedynie zrezygnować z tej platformy. Nie jest to wielka kwota bo ok 100 zł ale chodzi o sam fakt.Jakby na to nie spojrzeć to zwykłe okradanie ludzi,ale spoko każdy orze jak może,w ten sposób też można zarabiać i to ,, legalnie ''

oznacz moderatorów