anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak możliwości wyplaty

Tuna89
#8 Zapaleniec#

Korzystam od lat , sprzedaję okazjonalnie , bardzo rzadko. Dlaczego nie mam zweryfikowanego rachunku bankowego skoro używam również allegro pay I zawsze opłacam z tego samego konta . Zrobiłem ten przelew aktywacyjny , wczoraj wrócił ale dalej brak możliwości wyplaty

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

PayU a Allegro Pay to dwa różne organy, po wysłaniu przelewu i zwrocie nie oznacza że konto zostanie aktywowane, dane konta Allegro I konta bankowego są takie same? taka weryfikacja trawa 3dni a Przelewy 24 5dni.

oznacz moderatorów

Tuna89
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info no to pozostaje czekać .... Konto mam od 16 lat  ostatnio dawno temu  coś sprzedawałem nawet nie wiedziałem że muszę coś znów weryfikować .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni tak robią co jakiś czas, raz zweryfikowane nie jest na zawsze.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

 

Wczoraj był piątek, banki i biura weryfikacyjne zaczną pracę w poniedziałek.  A taka weryfikacja trwa kilka dni roboczych.

A dlaczego ponowna weryfikacja?  Bo może być zwyczajnie dla sprawdzenia, bo może zmieniłeś  dowód, bo zmieniły się jakieś przepisy... itp..itd.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Tuna89. Najlepiej będzie jeśli napiszesz do nas przez formularz. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić na jakim etapie jest weryfikacja Twojego konta.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów