anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wystawienia przedmiotu

0MarcinTrebacz
#7 Wielbiciel#

Witam, spędziłem ostatnie 15 minut na uzupełnianiu opisu ogłoszenia i na sam koniec, kiedy klikam 'Wystaw jako kup teraz' dostaje info, że formularz zawiera błędy i mam poprawić pola zaznaczone na czerwono. Problem w tym że wszystko jest na zielono. Sprawdziłem wszystko kilka razy i wciąż nie widzę co jest nie tak. I tak od 10 minut się przyglądam w te zielone ptaszki i nadal nie chcą się zmienić na czerwone więc no... Co z tym mogę zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@0MarcinTrebacz Cześć. 🙂 Prześlij mi zrzuty całego formularza wystawiania (z widocznymi wszystkimi polami) 

oznacz moderatorów

0MarcinTrebacz
#7 Wielbiciel#

gfhgfd.jpgW sensie że coś takiego?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@0MarcinTrebacz Tak, tylko że z sekcji "zdjęcia i opis" 

oznacz moderatorów

0MarcinTrebacz
#7 Wielbiciel#

Screenshot 2023-11-19 at 19-18-20 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

Proszę 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@0MarcinTrebacz Dziękuję pięknie. Zgłoszę ten problem do zespołu zajmującego się Allegro Lokalnie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. Proszę o chwilę cierpliwości. 🙂 

oznacz moderatorów

0MarcinTrebacz
#7 Wielbiciel#

Znudziło mnie czekanie, więc zacząłem kombinować. Zauważyłem w sekcji 'Zdjęcia i opis', pod przyciskiem 'Kolejny krok' coś takiego jak 'Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz', więc kliknąłem. Dostałem jakiś inny formularz i zacząłem go wypełniać. Przy wpisywaniu dodatkowych cech produktu, przy wpisywaniu 'Współczynnika TDP' wpisałem 55,2 co spowodowało wyskoczenie błędu w stylu 'Wartość musi być całkowita'. Coś mnie tknęło i wróciłem do normalnego, nowego formularza i wypełniłem dane identycznie jak wcześniej. Znowu dostałem błąd że formularz zawiera błędy. Wróciłem i zmieniłem 55,2 na 55 i tym razem udało się wystawić. Także no, dzięki za nic, ale warto napomknąć komuś z działu technicznego, że najwyraźniej nie wszystkie błędy się wyświetlają, a mimo to można przejść dalej. A potem przy podsumowaniu nagle znikąd pojawia się błąd który jest a o którym nic nie informuje.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie Ola. 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@0MarcinTrebacz Cieszę się, że się udało. Dzięki za informację. 🙂 

oznacz moderatorów