anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak odbioru osobistego po "kup teraz" odbiór osobisty - płatność przy odbiorze

radektarkowski
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, nabywca zakupił https://allegrolokalnie.pl/oferta/aparat-sony-a7-ii-obiektyw-sony-e-pz-18105mm-f4-jvn poprzez "kup teraz" odbiór osobisty - płatność przy odbiorze, allegro naliczyło już prowizję, a nie mogę się z nim skontaktować telefonicznie z nabywcą (telefon wyłączony od 11.02), ani poprzez czat allegro.

Dzwoniłem kilkukrotnie, na czacie nie odczytuje wiadomości. Napisał na maila, że chce wysyłkę za granicę do Holandii. Natomiast ja nie chcę wysyłać za granicę, "śmierdzi" mi ta sprzedaż.

Proszę o sprawdzneie klienta jak jest taka możliwość Client: 109998882 (Jerry Disanti).

Jeżeli klient nie odbierze osobiście towaru (a napisał maila, że nie może się zjawić w PL i telefon nadal nie jest czynny) to w jaki sposób mogę anulować prowizję dla allegro, skoro transakcja nie doszła do skutku?

Dane klienta i transakcji:

Client:109998882 (Jerry Disanti)

Kupione: 11 Lut 2023 05:57

Liczba sztuk: 1

Dostawa:

Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze

Jerry Disanti

Mazowiecka 23, , 05-502 Bobrowiec

tel. +48 508 399 791

email. mccormes.cheri@hotmail.comallegro aparat.png
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@radektarkowski To konto jest juz zablokowane w naszym systemie, a Twoja oferta wznowi się automatycznie po 5 dniach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

radektarkowski
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za szybką reakcję, pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

waszak35
#1 Nowicjusz#

@_HolaOla_ U mnie taka sama sytuacja, a allegro naliczyło już prowizję. Czy transakcja będzie anulowana? W jaki sposób to rozwiązać?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@waszak35 to konto również zablokowaliśmy, dziękuję za zgłoszenie. W sprawie prowizji, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Scam i przekręt na wysylkę

oznacz moderatorów