anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak ofert allegro lokalnie w serwisie allegro.pl

MAMY ROZWIĄZANIE!
walczak.jan
#2 Obserwator#

Witam

Z jakiegoś powodu będąc zalogowanym na swoim koncie w serwisie allegro.pl przy wyszukiwaniu czegokolwiek, nie wyświetlają mi się oferty które są wystawione na allegro lokalnie.

Pytałem znajomych i opisany problem u nich nie występuje (widzą wszystkie oferty z obu serwisów), problem nie występuje w trybie incognito lub gdy nie jestem zalogowany.

Oczywiście czyściłem ciasteczka, przeinstalowywałem przeglądarkę, nawet logowałem się na innym komputerze i problem na tym akurat koncie w dalszym ciągu występuje.

Ktoś ma może pomysł na rozwiązanie tego problemu?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@walczak.jan Cześć. A czy masz może przykład takiego wyszukiwania, w którym powinieneś widzieć oferty z Lokalnie, a ich nie ma? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
walczak.jan
#2 Obserwator#

Oczywiście.

Przykładowa kategoria - karty graficzne (w podkategoriach również wyraźnie widać brak ofert allegro lokalnie).

Na pierwszym screenie liczba ofert po zalogowaniu na swoim koncie, na dwóch kolejnych screenach liczba ofert w trybie incognito bez logowania i liczba ofert z konta znajomego.

 

Screen 1 - Zalogowany na swoim koncieScreen 1 - Zalogowany na swoim koncie

Screen 2 - Tryb incognito (bez logowania)Screen 2 - Tryb incognito (bez logowania)

Screen 3 - Konto ZnajomegoScreen 3 - Konto Znajomego

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jedyne obecnie skuteczne to zmiana serwisu... Pochrzanili wyszukiwarki tak, ze sami już nie widzą co i jak i uparcie twierdzą, że tak ma być dla naszego dobra. Inny komp, inna przeglądarka, konto zalogowane lub nie, a czasami konto testowe lub nie i już masz inny wynik. 

oznacz moderatorów
walczak.jan
#2 Obserwator#

Najdziwniejsze jest to, że nie mam żadnego problemu z ofertami wstawionymi na allegro.pl, za to będąc zalogowanym nie widzę ani jednej z allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
walczak.jan
#2 Obserwator#

Znalazłem rozwiązanie, miałem zaznaczoną opcję "połącz te same oferty" po jej wyłączeniu wszystko wróciło do normy.

oznacz moderatorów
sebastian_sun19
#10 Popularyzator#

Sam chciałem założyć podobny wątek, bo także nie widziałem ofert z allegro lokalnie 🙂 i tak samo miałem zaznaczone 'połącz te same oferty', po odznaczeniu widać oferty z dwóch serwisów 🙂

oznacz moderatorów
Client:108057530
#7 Wielbiciel#

Dziękuje, że dodałeś rozwiązanie 😄 Wiele osób zakłada temat, pisze, że rozwiązali problem nie dając żadnych wskazówek.

oznacz moderatorów