anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji "wersja pudełkowa" przy wystawianiu ogłoszenia z grami pudełkowymi.

PL_Collector_PC
#8 Zapaleniec#

Witam,

 

Problem polega na tym, że do niedawna można było wystawić ogłoszenie z dodaniem opcji "wersja pudełkowa" dla gier np. PC, od kilkunastu dni nawet ogłoszenia, które posiadały takie oznaczenie straciły je. Chciałbym zapytać jaki jest tego powód i jak można ewentualnie ustawić inną drogą tą opcję. Problem także w tym, że przy wyszukiwaniu przez innych użytkowników z kryteriami "wersja pudełkowa" moje oferty nie pojawiają się tak jak kiedyś. To chwilowa awaria czy usunięto to na stałe? Bo to dość duży minus przy wystawianiu przedmiotów tego typu. Proszę o podpowiedź.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PL_Collector_PC Dopytam o to i dam znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PL_Collector_PC
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, jest tak od dłuższego czasu. Ponad to, teraz zauważyłem, że nawet przy próbie wyszukania gier pc w wersjach pudełkowych w aplikacji allegro lokalnie - bo tylko tam występuje ten problem, aplikacja "napotyka na problem", w każdym razie jest to niemożliwe, co uniemożliwia wyświetlanie ofert...

Proszę o rozwiązanie problemu, gdyż to wpływa bardzo negatywnie na opcje wyszukiwania produktu, widać to również po wyświetleniach produktów, które są znikome, podejrzewam, że to również z tego powodu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PL_Collector_PC Parametr "Wersja gry" jest tymczasowo niedostępny na Lokalnie, ten temat jest nieco bardziej złożony, ale w dużym skrócie parametr wróci — wymaga to jednak czasu, zatem będę bardzo wdzięczna za cierpliwość. 🙂   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PL_Collector_PC
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź, a wiadomo może na marginesie jak długo mniej więcej trzeba będzie czekać?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PL_Collector_PC Przykro mi, ale nie jestem w stanie tego określić (nawet orientacyjnie) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@PL_Collector_PC pisz w tytule oferty i w ofercie - wersja pudełkowa gry

oznacz moderatorów

PL_Collector_PC
#8 Zapaleniec#

To również jedna z opcji, tylko bardziej chodzi o to, że kiedy ludzie są zainteresowani konkretnie wersja pudełkową zamiast cyfrowej, to zaznaczają "wersja pudełkowa" - opcja ta jest dostępna na zwykłym allegro lecz zniknęła z allegro lokalnie, a kiedy tylko dopiszę to w tytule to moje oferty nadal nie będą się pojawiać 🙂 co zauważyłem również po ilości wyświetleń, która jest znikoma, co świadczy wydaje mi się też o braku dostępności w wyszukiwarce 👍 

Dlatego właśnie również dla i innych proszę o rozwiązanie problemu w allegro lokalnie, gdyż to spore pogorszenie warunków sprzedaży.

oznacz moderatorów

teken_f
#7 Wielbiciel#

Nie ma tej wersji też na zwykłym allegro. Jestem kolekcjonerem i codziennie przeglądam interesujące mnie tytuły, od 2 dni chyba nie ma opcji wyboru wersji pudełkowej. Mocno to irytuje, wręcz nie da się przebić przez cyfrowy śmieć, aby coś znaleźć.

oznacz moderatorów

PL_Collector_PC
#8 Zapaleniec#

Cieszę się, że ktoś również rozumie doskonale z czym ten z pozoru nieznaczący problem się wiąże 🙂 swoją drogą także tak jak Pan codziennie przeglądam interesujące mnie oferty. Nie będę grał eksperta, ale chyba jest do dosyć wykonalne do naprawienia, zwłaszcza, że przez wiele lat taka opcja istniała 👍 na dzień dzisiejszy nadal ta możliwość w wyszukiwarce nie wróciła, więc wciąż problem nie został rozwiązany.

oznacz moderatorów

teken_f
#7 Wielbiciel#

teraz też jest utrudnione, trzeba zaznaczyć wersja gry "nowa" lub "używana" i dopiero pokazuje się opcja "wersja pudełkowa".

Po co te bezcelowe udziwnienia ?

oznacz moderatorów