anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji zwrotu pieniędzy kupującemu. Nie mogę znaleźć tej opcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
amber3
#3 Debiutant#

Witam, kupujący poprzez Allegro Lokalnie kupił towar, jednak zrobił to w sposób uniemożliwiający sprzedaż całości. Chciałbym mu zwrócić środki jednak nigdzie nie mogę znaleźć opcji zwrotu pieniędzy kupującemu. To moja pierwsza sprzedaż z opcją Kup Teraz poprzez Allegro Lokalnie. Będę wdzięczny za ratunek

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Bo na Allegro Lokalne musisz zwrócić środki na konto wskazane przez kupującego, skontaktuj się z nim.

oznacz moderatorów
amber3
#3 Debiutant#

Czyli rozumiem muszę wypłacić "sobie" środki z Allegro i zwrócić bezpośrednio z konta na konto kupującemu?

Nie chciałbym z powodu błędu kupującego płacić prowizji, czy zwracana jest prowizja w takim przypadku?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dokładnie tak jak piszesz, wypłacasz na swoje konto po aktywacji konta do wyplat i oddajesz kupującemu na konto podane przez niego.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@amber3 
Nie chciałbym z powodu błędu kupującego płacić prowizji, czy zwracana jest prowizja w takim przypadku?

Opłata transakcyjna na Allegro Lokalnie jest co do zasady: bezzwrotna, ale zdarzają się wyjątki.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
amber3
#3 Debiutant#

Serdeczne dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@amber3 A napisz jeszcze jak można kupić jakąś część wystawionej aukcji. a nie całość ?

oznacz moderatorów