anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupujących i nierzetelni licytujący cz.2

jaguarkn
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich co borykają się jak w temacie .

Dalej AL nic z tym nie robi a teraz to już plaga na masową skalę . Jestem bez silny piszę do AL zgłaszam kupujących i dodaje do czarnej listy a dalej zostaje sam w tek walce bez wsparcia AL.

Oczywiście piszę do tych ludzi bo telefonów nie podają i nie ma w koncie .

Prosiłem AL o możliwość zablokowania tylko na moim koncie licytacji z kont poniżej roku ale nie chcą nawet z info na aukcjach że to na moja prośbę a że to ich wymysł .

To nie kwestia wystawienia na AL czy Al lokal. bo to samo jest w obu wersjach .

Aż odechciewa się wystawiania na AL i powstrzymuje mnie tylko duża popularność aczkolwiek widzę że FB zaczyna być konkurencyjny  

Szanowni Koledzy i Koleżanki macie jakąś radę  ?  Jak wystawiać by unikać jak to pięknie napisał któryś z moich klientów kont "duchów" ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@jaguarkn Na Allegro Lokalnie czarna lista nie działa. Nie ma tam też obowiązku zapłaty - wynika to z regulaminu. Zamiast pisać i się męczyć, wystawiaj na zwykłym Allegro.

Wystaw przedmiot, potem klikasz "dotychczasowy formularz" - zdjęcie, prawy dolny róg. 

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

jaguarkn
#9 Pomysłodawca#

Dzięki na allegro zwykłym to samo a nawet więcej od roku wystawiam na zwykłym i jeszcze gorzej .i też bez pomocy z allegro   

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jaguarkn Zgłosiłam do weryfikacji konto, z którego ostatnio dokonano u ciebie zakupu i nie zapłacono. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Swoboda kupujących w stosunku do sumiennego wywiązywania z transakcji nie tylko na AL szwankuje ,na normalnym też coraz większy procent klientów kupuje i rezygnuje .

oznacz moderatorów

jaguarkn
#9 Pomysłodawca#

gdyby jeszcze napisali ze rezygnują to spoko ale brak kontaktu i prze 7 dni cisza a nie mogę w 100 % wykluczyć że wpłaci lub nie .A ja wystawiam po siedmiu dniach i znowu to samo kolejne konto duch. Jak ja wyglądam w oczach kupijacego co czwarty raz bierze udział w licytacji i za każdym razem przegrywa bo przelicytuje go w ostatnim momencie konto widmo którego użytkownik jest włascicielem od miesiąca. Izawaze takie konta przebijają oferty 

oznacz moderatorów

jaguarkn
#9 Pomysłodawca#

Fajnie tylko które bo mam aukcje z tej niedzieli i na 1000% nie będzie wpłaty .a to kolejne konto widmo z doświadczenia wiem że tak jest 

oznacz moderatorów