anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od zwycięzcy licytacji - wznowienie aukcji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rodimus_Prime
#7 Wielbiciel#

Witajcie,

Wystawiłem kilka przedmiotów na allegro lokalnie, jako zestaw i jako sposób zapłaty udostępniłem jedynie przedpłatę. Zwycięzca licytacji nie jest z tego najwyraźniej zadowolony i do tej pory nie wpłacił pieniędzy, domaga się za to ode mnie adresu odbioru i podania prywatnego numeru telefonu, na dodatek chce tylko jeden przedmiot z zestawu. Nie jestem fanem rozdawania swoich danych osobowych i zmieniania warunków transakcji,  grzecznie odmówiłem i poprosiłem o wpłatę. Cisza nastała. 

Zwycięzca w ogóle nie uzupełnił formularza z wyborem formy dostawy i zapłaty. Czy w tym wypadku licytacja również odnowi się po 5 dniach? Pytałem już na pomocy allegro o to, czy transakcja jest wiążąca i potwierdzili, że po 5 dniach bez wpłaty uznawana jest za niebyłą, ale na pytanie o automatyczne odnowienie nie uzyskałem odpowiedzi. Będę wdzięczny za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, po pięciu dniach bez wpłaty transakcja będzie uznana za niebyłą. Otrzymasz wtedy maila z informacją o automatycznym wznowieniu ogłoszenia. Jeśli w ciągu 24 godzin nie zablokujesz wznowienia - jest taka możliwość - oferta się wznowi.

oznacz moderatorów
Rodimus_Prime
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów