anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wplaty od kupującego

zawada123
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry. 
sprzedalem przedmiot na allegro lokalnie przez opcje kup teraz . Kupujący rozpoczął płatność lecz jej nie dokonał. Nie mam z nim kontaktu. Pomimo ze pisalem na chacie w allegro lokalnie. Czy po 5 dniach allegro anuluje transakcje ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zawada123 Tak, Twoje ogłoszenie zostanie automatycznie wznowione, jeśli kupujący w ciągu 5 dni nie zapłaci za przedmiot przez Allegro Finanse. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zawada123
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź. czy allegro może mi udostępnić dane kupującego w celu uzyskania informacji czy jest zainteresowany i chce zapłacić czy rezygnuję z zakupu. Na wiadomości z allegro chatu niestety brak odpowiedzi. Czuję że moja sprzedaż jest zamrożona. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zawada123 przykro mi, ale nie podajemy takich informacji. Do kontaktu na Allegro Lokalnie służy czat, jeśli kupujący nie odpowie i nie opłaci zakupu to oferta zostanie wznowiona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zawada123
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za informację.

 

Czy jeśli zakup był we wtorek 11.10.2022 oznacza to że w poniedziałek 17.10.2022 moja oferta zostanie wznowiona ? czy otrzymam maila z potwierdzeniem rezygnacji zakupu / nieopłacenia zamówienia przez klienta ? 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zawada123na 24 godziny przed wznowieniem się ogłoszenia, otrzymasz wiadomość mejlową. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów