anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zapłaty za przedmiot kupiony w licytacji przez 30 dni.

tiger779
#7 Wielbiciel#

Jestem osobą prywatną, w tym przypadku sprzedającą na zwykłym Allegro. Kupująca z obcobrzmiącym nazwiskiem i telefonem z Białorusi miesiąc temu kupiła przedmiot w licytacji, lecz do dzisiaj nie zapłaciła, na moją wiadomość z pytaniem: czy zamierza zapłacić, czy rezygnuje i mogę ponownie wystawić przedmiot, od tygodni lekceważąco milczy. Czy są jakieś konsekwencje dla nieuczciwych kupujących, którzy klikają w licytacji, lecz nie płacą i bezczelnie milczą? Dlaczego sprzedający muszą czekać 30 dni od zakończenia licytacji, by ponownie wystawić przedmiot? To jakiś absurd, poniosłam stratę, przez te 30 dni ktoś inny by kupił, mam pojedyncze przedmioty, nie mam firmy, sklepu, gdzie wiele identycznych przedmiotów jest na stanie i sprzedawca straty nie ponosi, bo stale je wystawia.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Trudno o konsekwencje jak to jednorazowy wyczyn kupującego, możesz zgłosić do Allegro. Możesz także w ofercie napisać że czekasz np:7 dni na opłacenie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Co allegro z takim sprzedawcą nie wiemy dokładnie ,Ty składaj wniosek o zwrot prowizji i wpisz taką klientkę na listę "moi nieaktywni kupujący" . Takich co licytują dla zabawy jest coraz więcej . Samemu napisz sobie na "stronie o sprzedającym" ile dni możesz czekać na wpłatę a po tym okresie sama decyduj czy dalej chcesz czekać czy wystawiać ponownie.

oznacz moderatorów