anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić ?

Client:88699159
#1 Nowicjusz#

Dostałam dzisiaj od was wiadomość . 
Mam problem. Ponieważ zostałam oszukana przez pewna Panią. Szukalam pracy i pewna Pani zaproponowała mi wystawienie rzeczy na allegro czyli zabawki... Ale okazało się że jest oszustka i szybko usunelam ogłoszenie... Jak wystawiłam ta zabawkę nie podałam żadnego numeru konta bo nie wiedziałam w sumie jeszcze wcześniej jak to zrobić... Więc nie wiem gdzie ten Pan wysłał pieniądze bo ja ich nie otrzymałam z przyczyny takiej ze nie podalam numeru konta... Co ja mam zrobić w tej sprawie? Mogę wam podać hasło i login do mojego konta i sprawdźcie czy mam te pieniądze i tyle. Ja żadnego numeru konta nie podawałam . Rozmowy z tamta Panią która mnie oszukała też mam na potwierdzenie tego co pisze

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88699159 Jeśli nie podałaś numeru konta, to wpłatę powinnaś mieć tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Oddaj pieniądze kupującemu, jeżeli nie otrzymał towaru. Za działania na koncie Allegro odpowiadasz Ty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:88699159 Wystawiasz nieznajomej, nie znasz zasad, regulaminu, narażasz się na konsekwencje, oddaj kasę kupującemu, nie wystawiaj.

oznacz moderatorów