anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić jeśli zostałam oszukana na Allegro lokalnie ale to ja sprzedałam towar

Client:85971765
#9 Pomysłodawca#

Zaznaczę ze jestem osobą młodą ,która szuka dorobku nie na stałe a dorywczo . Moja sytuacja polega na tym ze znalazłam ogłoszenie na Facebooku ze potrzebują młodych osób do sprzedawania rzeczy na Allegro lokalnie . Napisałam i dali mi zdjęcia i opis produktu DJI mini 2 ,wstawiłam to na Allegro lokalnie po kilku godzinach odezwał się kupujący i kupił przelał środki na konto Allegro ja musiałam przelać to na moje konto po czym musiałam zrobić przelew na konto ,,szefa’’ gdy zrobiłam on twierdził ze paczkę wyślę a gdy klient prosił o numer napisałam to tego szefa a on usunął mnie z aplikacji telegram i nie ma z nim odzewu a klijent chce produkt !! Nie wiem co mam robić pomóżcie 

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

Client:85971765
#9 Pomysłodawca#

IMG_8019.jpeg

oznacz moderatorów

PanKarol12
#7 Wielbiciel#

Widzę tylko kwadrat z trójkątem w środku

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@PanKarol12 @Client:85971765 macie za niskie rangi by screenshooty przechodzily z automatu mozecie pisac albo poczekac az moderacja pusci lub nie

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:85971765  Obrazek niewidoczny bo musi zatwierdzić moderator.  Jeśli chcesz podać ten numer konta to wpisz ręcznie.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@PanKarol12 Wszystkie przelewy i tak idą na kolejnego słupa. 

oznacz moderatorów

PanKarol12
#7 Wielbiciel#

W wiadomości mam tel gościa do którego miało to iść więc jutro zadzwonię ale dziwne jest to że kupujący nie dzwonił do mnie. Jeśli ja bym coś kupił to po kilku dniach już bym dzwonił z zapytaniem co jest nie tak z zamowieniem

oznacz moderatorów

Client:85971765
#9 Pomysłodawca#

No właśnie i tez się dziwię

oznacz moderatorów

Client:85971765
#9 Pomysłodawca#

46 1140 [edycja] 8200 2736  to jest ten numer konta 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

A ciekawe jakby się to potoczyło, gdyby zlecający sprzedaż wysłał ten telefon, a telefon okazałby się kradziony. To już byłby udział w paserstwie i wizyta policji w domu....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bylby zarzut o bierne paserstwo 

oznacz moderatorów

Client:117936873
#8 Zapaleniec#

Jak sobie z tym poradziłaś?? 

oznacz moderatorów