anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co myślicie o pomyśle udostępniania imion przed nickem?

SirCorin
#7 Wielbiciel#

Ciągłe zmiany, aktualizacje, wiecznie coś i pod górkę. 

  • Jakie macie odczucia po aktualizacji z niby 13. 10. br. o udostępnianiu imion przed nickem?

Podobno dlatego że sporo osób ma wpisane w nicku client.... I to odstrasza kupujących...

Ja mam mieszane uczucia bo kupujący i tak zobaczy gdy kupi. A nagabywaczy, Januszków i madek to tylko zachęca moim zdaniem.... 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SirCorin dziękuję za Twoją uwagę! Na początku było tylko imię i zostało to już poprawione  teraz widać imię oraz login. 
Czy możesz napisać konkretniej, dlaczego masz mieszane uczucia na temat tej zmiany?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SirCorin
#7 Wielbiciel#

Tak jak pisałem jest to kolejna zmiana, która jest narzucana bez żadnego wyboru. 

Człowiek traktowany jest jako narzędzie bo zmiana jest kierowana czym? Napisem Client..... Bo ktoś nie zmienił loginu jednorazowego....

W moim przypadku staram się chronić prywatność jak tylko się da. Z różnych osobistych względów np takich jak bezpieczeństwo rodziny.

Konta są weryfikowane, Allegro zna wystarczająco naszych danych żeby wszystko było zgodnie z literą prawa.

A każdy przeglądający nie koniecznie musi.

Internet zawsze zostawia ślad i jak ktoś umie łączyć tzw "kropki" może zawsze kogoś wyszukać... A tu wkraczamy w różne aspekty od stalkingu.

Pozdrawiam Panią  la_nika.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SirCorin dziękuję za wyjaśnienie! Przekażę tę sugestię w odpowiednie ręce, ale nie mogę obiecać, że zostanie to zmienione. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów