anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co oznacza status płatności "rozpoczęta"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KhaLion
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie.

Wystawiłem na aukcje 20 sztuk pewnego przedmiotu, ktoś próbował je zakupić je o godzinie 16-17, ale do tej pory płatność jest: rozpoczęta, nie rokuje na to, żeby zmieniła stan 😉. Podejrzewam, że ktoś celowo mógł chcieć, żeby moja oferta zniknęła, bo względem tego produktu była najtańsza, jak to wygląda w praktyce? Jest możliwość, kupienia, ale nie zapłacenia za dany produkt? Mam możliwość wznowienia tej aukcji, jeżeli tak to w jaki sposób? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@KhaLion Allegro, czy Allegro Lokalnie? Na Lokalnie po pięciu dniach bez wpłaty aukcja sama się wznowi.

Na zwykłym Allegro po 7 dniach możesz wystawić przedmiot ponownie.

Kupujący czasem rozpoczynają płatność, ale jej nie kończą. Poczekaj do jutra. Wpłaty, zgodnie z regulaminem, są przekazywane sprzedawcom do końca następnego dnia roboczego.

oznacz moderatorów
KhaLion
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Allegro lokalnie, automatycznie tam mnie przerzuca kiedy chce założyć aukcje. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@KhaLion Możesz wystawiać na zwykłym;

AAAA.JPG

 

oznacz moderatorów
KhaLion
#7 Wielbiciel#

Czyli legalnie można blokować moje aukcje, żeby się przez 5 dni nie wyświetlały??

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KhaLionsprawdziłam i z tego, co widzę, obie Twoje oferty z Allegro Lokalnie zostały dzisiaj opłacone. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów