anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z wyświetlaniem ofert. Kompletna kołomyja

vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

Jest grubo pogrzebane i zamieszane w wyświetlaniu ofert. Przykłady na zrzutach. Wpisując w wyszukiwarkę frazę 

KOJI SUZUKI RING pokazuje trzy oferty. Wszystkie niby wystawione z kategorii Naukowe popularnonaukowe -- Psychologia socjologia. Sęk w tym że jedna z tych ofert jest moja i jest wystawiona w Książki komiksy - horror etc...

Allegro pokazuje w okienku "Podkategorie", że są trzy książki ale poniżej we "wszystkich " jest już 0. Po kliknięciu w podkategorię Naukowe popularnonaukowe w podkategoriach jest 0 a na liście wyświetlają się już tylko dwie oferty ( mojej już nie ma) .  Co ciekawe po cofnięciu i ponownym kliknięciu w Psychologia socjologia znów wyświetlają się dwie oferty na liście ale w podkategoriach pokazuje 0. Niech mi ktoś to wyjaśni bo od środy od godziny 15, 34 nie sprzedaję praktycznie nic. Do tego czasu sprzedaż szła normalnie a od 15 w środę tak jakby ktoś mnie wyłączył i nastała totalna cisza.  Proszę od razu osobę z allegro, która podejmie się wyjaśnienia mi tego zjawiska aby oszczędziła sobie rad pod tytułem "wyczyść przeglądarkę " bo za długo tu jestem na takie numery... 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

zrzut 1.jpgzrzut 2.jpgzrzut 3.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@vonPudlitz Bardzo proszę, abyś zaczekał na odpowiedź w zgłoszeniu numer 36104628. Tam doradca wyspecjalizowany w tym obszarze dogłębnie zweryfikuje opisywaną sytuację. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Wielkie słowa ,, doradca wyspecjalizowany ,, podobny grzejstołek wypowiedział się na prośbe autora tego wątku https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedający-o-allegro-lokalnie/co-się-dzieje-z-wyświetlaniem-ofert...

 

oznacz moderatorów

vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

Tzrzut 4.jpgu jest niezły kwiatek. Na allegro jest 0 a na liście jest 

oznacz moderatorów

vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

Ile mam czekać? Napisałem ładnych parę godzin temu i zero reakcji. Odkąd pojawiły się te kulfony z wyświetlaniem ofert moja sprzedaż spadła praktycznie do 0

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@vonPudlitz Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, kiedy dokładnie otrzymasz odpowiedź. Czas odpowiedzi jest zależny od ilości zgłoszeń, jaką mają doradcy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

To może pokusi się Pani o wyjaśnienie sprawy i rozwiązanie problemu? Bo jak mniemam nie przeczy Pani, że problem jednak jest ?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Takie zwodzenie z odpowiedzią i tłumaczenie kolejnością zgłaszania może świadczyć jedynie o bardzo dużej ilości problemów zgłaszanych do takiej " specgrupy" i trudnościami ogarnięcia czegoś do powstania którego allegro się samo przyczyniło tworząc swoje udoskonalenia.

oznacz moderatorów