anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co teraz mam zrobić

pit39pit39
#8 Zapaleniec#

dzień dobry zapewne to moja wina w ogłoszeniu sprzedaży zaznaczyłem opcję paczkomat - pobranie i kupujący złożył takie zamówienie to była moja POMYŁKA.....ja nigdy nie wysyłam za pobraniem tylko wtedy jak kupujący wpłaci pieniądze za pośrednictwem allegro 

tu moje pytanie co teraz mam zrobić żeby nie narobić ,,kłopotu,, zaznaczam że napisałem do kupującego że wystawiając ogłoszenie sprzedaży zrobiłem ,,babola,, zaznaczając POBRANIE 

z góry dziękuje za rzeczową odpowiedź 

pozdrawiam Allegro i ,,społeczność,, Piotr

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

Sprzedaż jako osoba prywatna czy firma?

oznacz moderatorów

pit39pit39
#8 Zapaleniec#

prywatna

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pit39pit39 ale czemu nie możesz wysłać za pobraniem? 

Wystaw ponownie z poprawną opcja transportu i napisz prośbę do kupującego aby napisał Ci odstąpienie od zakupu i kupił ponownie w nowej ofercie.

oznacz moderatorów

pit39pit39
#8 Zapaleniec#

,,czemu,,? a czemu zadajesz takie pytanie ? to nie ma nic do zaistniałej sytuacji 

pytanie było: co dalej?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt Cię nie zmusi do wysłania, gorzej z prowizją ponieważ zostanie pobrana i jak nie będziesz miał dowodu na brak transakcji mogą nie zwrócić.

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@pit39pit39 Jeżeli masz kontakt z kupującym, to wysłałbym mu to za pobraniem.  Ja sprzedaję na allegro i ok. 5% wysyłek mam za pobraniem. 

Endrju
oznacz moderatorów

pit39pit39
#8 Zapaleniec#

kiedyś wysyłałem za pobraniem .....a teraz NIE WYSYŁaM  takie są fakty 

oznacz moderatorów

pit39pit39
#8 Zapaleniec#

a jeszcze jedni to niech kupujący wpłaci do allegro i ja wyślę   co za problem  przecież ma gwarancję że towar w najgorszym razie pieniądze wrócą

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@pit39pit39 udostępniłeś pobranie to powinieneś tak wysłać. Inaczej allegro pewnie nie zwróci prowizji, bo do transakcji nie dojdzie z Twojej winy. Zawsze można się skontaktować z kupującym, np. telefonicznie, aby mieć pewność, że dane nie są lewe i że ma zamiar odebrać. 

oznacz moderatorów