anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co zrobić z pseudokupującym? Ciągle zamawia i nie kupuje...

MAMY ROZWIĄZANIE!
SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#

Witam. Od jakiegoś czasu raz na 1,5 tygodnia odwiedza na allegro lokalnym moją stronę pewna kobieta, która notorycznie składa zamówienie w dużych ilościach i choć od razu dam warunki dostawy to znów nic nie kupuje...to już 4 raz ...Jak mam się jej "pozbyć" ze swojej strony? widać, że to złośliwe działanie...Czy mogę ją  i jej pseudozamówienie traktować jak powietrze i nadal sprzedawać innym zainteresowanym? Czy istnieje sposób blokady jej osoby? Ewentualnie czy mogę w ustalanych warunkach zakupu podać horrendalnie wysoką cenę opłat za wysyłkę żeby ją zniechęcić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SZPAGIETKA Cześć, czy możesz podać mi przykładowy numer oferty lub daty sprzedaży, żebym mogła zlokalizować to konto? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#

witam. do samej sprzedaży nie dochodzi, a ta pani wybiera sobie kilka różnych ofert. ... spróbuję przesłać link z rozmowy na czacie

oznacz moderatorów
SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#

Pani w tej chwili napisała, że dokończy zamówienie, więc czekam na jej ruch... Niechcący kliknęłam , że sprawa jest rozwiązana. Najwyżej ponownie założę wątek. Dane tej osoby to : Monika (edytowano)

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SZPAGIETKA Nie musisz ponownie zakładać wątku, możesz napisać tutaj w razie problemów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#

Zamówienie zakończone. .. Jakby co to będę pisać, ale myślę, że już nie będzie to konieczne. Dzięki i pozdrawiam

oznacz moderatorów
SZPAGIETKA
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów