anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć.Czy jedynym sposobem na zawieszenie sprzedaży na kilka dni/urlop/jest zakończenie sprzedaży ?

jerryp1
#7 Wielbiciel#

Wyjeżdżam na parę dni i nie chcę zawieść tych,którzy coś ode mnie kupią.Czy oprócz zakończenia sprzedaży wszystkich moich ofert jest inny sposób?Jerzy

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Może jest ale czy pewny, urlop też nie jest taki do końca bo trzeba odpowiedzieć, może wydłużyć czas wysyłki?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jerryp1 Wszystkie Twoje oferty są wystawione na Allegro Lokalnie, więc nie, nie ma innej opcji, poza ich zakończeniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jerryp1
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór Pani HolaOla.Dziękuję,że Pani odpowiedziała mi na zadane przeze mnie pytanie.Rozumiem,że jest Pani głosem Allegro,który właśnie w tej sprawie zabrał głos.Ale chyba moja sprawa jest bardziej skomplikowana.Owszem,posiadałem konto na allegro i pewnie właśnie je mógłbym zawiesić,ale musiałem je właściwie zlikwidować,bo ilekroć ktoś coś z tego konta kupił,to ja nie mogłem wygenerować dokumentu wysyłki.I kiedy po 10 takim przypadku /kiedy musiałem zamiast za 8,99 wysłać przedmiot za 14,99/zlikwidowałem po prostu sprzedaż na allegro,przechodząc wyłącznie na allegrolokalnie.Za każdym razem odwoływałem się do doradców allegro,którzy tłumaczyli mi,że trzeba zrobić to-to-to-to i to,ja robiłem to-to-to-to i to-i nic to nie dawało.Może w allegro macie takie pojęcie,że pracujecie tu jedynie z ludźmi 20-30-letnimi ,którzy wszystko ogarniają po prostu na poczekaniu.Otóż nie-mój pesel zaczyna się od 56,mam fajną zabawę sprzedając i kupując nowe i stare winyle,ale nastrój dobrej zabawy pryska właśnie w momencie zetknięcia się z ludźmi bez empatii i tak naprawdę nie pragnących rozwiązania czyjegoś problemu.Jedynie:trzeba zrobić:to-to-to-to i to.Ręce opadają.Jerzy

oznacz moderatorów