anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu po zastosowaniu filtrów, wyszukiwarka nie znajduje wystawionego przedmiotu?

danielgt4
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@danielgt4 możesz napisać coś więcej? Widzę Twoje oferty, ale nie wiem jaki filtr masz na myśli. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

danielgt4
#7 Wielbiciel#

Wystarczy użyć jakikolwiek filtr związany z wyposażeniem laptopa np wskazać konkretną kartę grafiki w tym przypadku Quadro M5000M lub np doprecyzowac w filtrze wielkość pamięci ram i przedmiot się już nie wyświetla w liście wyników.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@danielgt4 Myślę, że problem jest taki - w parametrach Twojej oferty model karty masz wpisane "NVIDIA Quadro 5000M" a w wyszukiwarce do wyboru jest "NVIDIA Quadro M5000M"

oznacz moderatorów

danielgt4
#7 Wielbiciel#

Niestety nie mam możliwości wpisania prawidłowej nazwy, pole jest rozwijane z predefiniowanej listy

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@danielgt4 W takim razie faktycznie wygląda to dziwnie.
Poprośmy moderację niech rzuci okiem na problem i sprawdzi z czego może to wynikać.
@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@danielgt4 gdy zaznaczyłam dokładnie taki filtr jaki Ty masz wskazany w parametrach oferty (NVIDIA Quadro 5000M) to odnalazłam Twoją ofertę. Zwróć proszę uwagę czy zaznaczasz dokładnie taki fitr jaki masz podany w parametrach. 

la_nika_1-1672836790986.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

danielgt4
#7 Wielbiciel#

Dziękuje, poprawiłem już mój błąd. Niestety nadal nie wyszukuje po zastosowaniu filtra Quadro M5000M.    Jeszcze jedna sprawa. Pare dni temu ktoś kliknął opcje kup teraz z odbiorem osobistym i wycofał się z transakcji. Natomiast na Allegro nadal mi wisi opłata do uregulowania za prowizje. Co mogę z tym zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@danielgt4 Przejdź do zakładki Zamówienia i wybierz ofertę, do której chcesz złożyć wniosek o zwrot prowizji. Przy wybranej ofercie kliknij menu "Akcje", a następnie wybierz "Zwrot prowizji". Po wybraniu produktów, o które chodzi kliknij "Złóż wniosek".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

danielgt4
#7 Wielbiciel#

W zakładce zamówienia nie widnieją żadne oferty

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@danielgt4 W takim razie prześlij nam proszę odstąpienie od umowy kupującego (lub zrzut ekranu, na którym widoczna jest rezygnacja klienta z zakupu) przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów