anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro może prosić o mój adres mail?

zuza090909
#7 Wielbiciel#

dzień dobry, otrzymałam właśnie maila o nowej wiadomości od użytkownika załączonego na Screenie- :biały_gruby_symbol_zaznaczenia:Automatyczne powiadomienie , :biały_gruby_symbol_zaznaczenia:Pozycja : iPhone 12 Pro Max Gold 128 GB Zarezerwowane przez Kupującego (Aniela Włodarczyk Asnyka Adama 84A, Zgierz) aby aktywować proces sprzedaży wpisz swój adres eMAIL w tym dialogu i oczekiwać wiadomości e-mail od Allegro

podejrzewam oszustwo, proszę o zablokowanie 😊

IMG_9235.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@zuza090909 Nie, allegro nie prosi o Twój email, dane itp... Nie widzimy ale na 99% wałek

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zuza090909 To próba wyłudzenia danych. Zgłosiłam to konto do zablokowania, dzięki za czujność. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

zuza090909
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! 😊

oznacz moderatorów

Client:116115767
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry dałem się nabrać i wpisałem email proszę o pilną pomoc. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116115767 Jeśli podałeś adres mejlowy, to na Twoją skrzynkę mejlową prawdopodobnie przyjdzie wiadomość wyglądająca zupełnie tak, jakby została wysłana przez Allegro. Zachowaj zatem szczególną ostrożność i nie klikaj w linki nieznanego pochodzenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:116115767
#7 Wielbiciel#

Tak, już skapnąłem się. Rozumiem że mam poprostu nie dotykać tam tej wiadomości i wszystko powinno być dobrze tak? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116115767 Tak. Dodatkowo zachęcam do włączenia logowania dwustopniowego na Twoim koncie: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/logowanie-i-haslo/czym-jest-dwustopniowe-logowanie-i-dlaczeg... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:116115767
#7 Wielbiciel#

Dobra dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów