anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy boty "nabijają" ilość wyświetleń przedmiotów wyróżnionych na Allegro?

savour1
#1 Nowicjusz#

Dzieje się tak od 2 miesięcy. Przedmiot niewyróżniony ma w ciągu 3 dni od wystawienia 5-10 wyświetleń, przedmiot wyróżniony ponad 2600. Wcześniej przedmiot wyróżniony miał 2-3 razy więcej wyświetleń. Specjalnie w niczym mi to nie przeszkadza ale po co to?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

br.
#21 Demiurg#

@savour1   "... ale po co to? "

Po to żebyś miał złudzenie i się cieszył jak wielu klientów ogląda twoje oferty. To pomaga zwiększyć  sprzedaż wyróżnień a o to przecież chodzi.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Booty są po to, aby w świecie "wałów, kitu i mitu" wciskać bajki dot. zainteresowaniem produktami a realium jest całkiem, całkiem inne. Miliony przedmiotów jak ktoś odwiedzi 5-10-15 razy w miesiącu to trzeba się wtedy cieszyć. To samo rzeźbi drugi największy, internetowy śmietnik z ogłoszeniami, to wiecie o który burdelnikus chodzi...
Tam, promowane laptopiki z czasów, w których dinozaury zaglądały ludziom w okna w cenach jak za promy kosmiczne od Elon Muska... mają odwiedzin po 50-100 czy nawet 200 tysioli w czasie powiedzmy pół roku. Tymczasem, gdy wystawisz identyczny sprzęt w ludzkiej cenie to po miesiącu masz odwiedzin 50-100 (oby!).
Robotyka internetowa jest dziś tylko naganiaczem.
Roboty:

- klikają lajki
- odwiedzają opłacone wcześniej (reklama) strony (nabijając liczniki)
- nawet piszą świetne recenzje dot. produktów, np. WSZYSTKA U MNIE DZIAŁO.

JEDYNĄ WARTOŚCIOWĄ, REALNĄ I UCZCIWĄ DZIŚ OPINIĄ DOT. PRODUKTÓW JEST PÓJŚĆ DO SKLEPU, WZIĄĆ W ŁAPY, OBEJRZEĆ, OCENIĆ I WYPOWIEDZIEĆ SIĘ. Resztę internetowego kitu można w kosmos odesłać, handelek w necie i ludzka mentalność z tym związana przerosły już wszystko a najgorsze jest w tym tylko to, że cwaniak kit produkuje aby cwaniaka oszukać, he.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@piimaa: "JEDYNĄ WARTOŚCIOWĄ, REALNĄ I UCZCIWĄ DZIŚ OPINIĄ DOT. PRODUKTÓW JEST PÓJŚĆ DO SKLEPU, WZIĄĆ W ŁAPY, OBEJRZEĆ, [...]" i kupić taniej przez internet 😄

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Tylko tak Ci się zdaje. Ja po roku odkryłam, że NOWE dyski HDD zapakowane w blister z roczną gwarancją (WD BLACK) które nabyłam po 189zł (500GB) na allu były w formie DO NOT TO SALE. Ktoś po prostu nakleił jakiś pasek z kodem na tym INFO. Oba dyski są już martwe a w sklepie wtedy, były po 269zł. I gdzie jest taniej?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Jak na kobitke muszę przyznać, że "obcykana" jestes w temacie sprzętu 😉

Ja ostatnio rozkminiałem temat dysków 8TB. Po 600zł leżaki magazynowe...sprzed kilku lat 😮 Założe się, że używki z wyzerowanym S.M.A.R.T zapakowane w worki antystatyczne i zgrzane w domowych warunkach.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

I zobacz pan panie, numerów seryjnych (i innych tagów zapakowanych w UEFI) w sprzęcie Appla do dziś nikt nie rozpracował, prawda? A smart czyszczą już nawet w Bangladeszach zatem nie dziw się, że w Polsce jest wsio co komu potrzeba, Polak znany jest w świecie z tego, że na wszystko patent ma. Nasza zuchwałość, pomysłowość i krwiopijcza chęć zysku dokona wszystkiego. Nie wiem, czy ruskie nadal w tym segmencie mają numer uno, nie wiem 🙂
Polak to Polak i koniec, dlatego na zachodzie boją się cokolwiek stąd kupować 🙂 Ukraińce nawet samochodów od nas już nie chcą, wszak, po co komu trzy Mazdy w jednej? 😁

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@savour1 Cześć. Wyróżniona oferta cieszy się po prostu większym zainteresowaniem — wyświetla się wyżej zarówno na Allegro Lokalnie, jak i na Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów