anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak mi paczka o 1 cm przekracza to mi odrzucą?

GAMER_PAY
#7 Wielbiciel#

Witam, 

chciałbym zapytać czy wiecie może czy ci goście z inpostu mierzą te paczki co do centymetra?  Bo mam taką do nadania kurierem, długość 42 cm z kawelczkiem, a przedział 24 zł jest do 41cm.    Większy przedział jest 10zł drożej i tak średnio chce dla tego centymetra.   Oni mierzą te paczki tak dokładnie i kurier może nie przyjąć?

 

Nie jest do paczkomatu jakby co.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pulkownik66
#19 Nestor#

@GAMER_PAY  Nie nie mierzą- no chyba że cię zza tej paczki nie widać🤣 jak jest minimalne przekroczenie to przechodzi.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 W zasadach przygotowywania i pakowania przesyłek inpost np. gabaryt A to jest min. 1 mm, max. 80 mm, a min. 81 mm już jest traktowane jako gabaryt B.

https://inpost.pl/sites/default/files/2020-01/zasady-przygotowania-i-pakowania-przesylek-inpost-595....

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  Przyjacielu. Uwierz mi na słowo- wysyłam paczki z gabarytem A na 9,5cm i włazi do paczkomatu. Bardzo dużo takich przypadków. Nigdy z tej przyczyny nie miałem najmniejszych problemów- może dla tego że jestem z Tarnowa🤣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Że ona wejdzie (na styk, bo na styk), to ja wiem. Obyś tylko któregoś dnia się nie zdziwił, gdy zobaczysz ujemne saldo w managerze inpostu😉
To, że coś udało się 100 razy nie oznacza, że uda się też 101.

To trochę tak jak w tym kawale:
- Dwóch kolegów jechało samochodem. Gdy przejechali skrzyżowanie na czerwonym świetle, ten siedzący na fotelu dla pasażera, myśląc, że kolega po prostu tego nie zauważył, w ogóle nie zareagował. Jednak gdy zdążyło się to po raz drugi, pasażer zaniepokojony spytał:
- Czemu przejeżdżasz na czerwonym?
- Spokojnie, mój szwagier zawsze tak robi i nic mu się jeszcze nie stało.
Jadą dalej. Kiedy podjechali do następnego skrzyżowania podczas gdy świeciło się zielone światło, kierowca niespodziewanie się zatrzymał. Zdziwiony kolega pyta:
- Dlaczego się zatrzymujesz, przecież mamy zielone?!
- A jak szwagier będzie jechał?!

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@GAMER_PAY Wszystko się okaże, czy masz szczęście.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  No i może masz rację że za setnym razem coś doliczą- ale w przypadku @GAMER_PAY  to teraz nie ma znaczenia, czy sam sobie doliczy 10zeta teraz/ a może się uda- raczej stawiam na tak/ czy mu tą dychę doliczy In-post. Taki rzut na chybił trafił🤣

Ps Kawał dobry- znałem i zapomniałem, ale już sobie przypomniałem że znałem.😂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Coś mi się wydaje, że to jest trochę więcej niż dycha.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@GAMER_PAY Kurier przyjąć przyjmie, ale na sortowni po zmierzeniu dowalą Ci dopłatę (większą niż 10 zł) za przegabarytowanie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  Ale to musiałoby być grubo przewalone z wymiarem. Wysyłałem już takie minimalnie ponad gabaryt i wszystko Ok.

oznacz moderatorów