anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mam czekać na weryfikację konta do wypłat, aby przesłać towar kupującemu?

AgaMrukow
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałam basen i m pytanie bo wpłaciłam do państwa 1 zł w celu odblokowania i co dalej ? Jak przejdą na konto moje dopiero wysyłać przedmiot ? Jak wysyłam gdzie mam zadzwonić po kuriera ? Proszę o szybki kontakt 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AgaMrukow jak masz pieniądze na koncie allegro  Środki i historia operacji   to przedmiot powinieneś wysłać. Weryfikacja konta do wypłat trwa do 5 dni (o ile podane dane w allegro pokrywają się z danymi z konta bankowego)

Co do wysyłki zależy jaką metodę transportu udostepniłeś. Czy sprzedaż była na allegro lokalnie? Jeżeli to kurier to zamawiasz samodzielnie (Poczta Polska, broker kurierski, punkt nadań DPD, DHL ....) Jeżeli to allegro paczkomat InPost powinieneś mieć możliwość wygenerowania etykiety (umieszczasz w paczkomacie.lub paczkopunkcie)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AgaMrukow w przypadku operatora PayU weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych. Możesz wysłać już przedmiot do kupującego, ponieważ został opłacony. Kuriera możesz zamówić przez zewnętrzną firmę, np. brokera furgonetka czy epaczka

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów