anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można już wystawioną aukcję w Allegro lokalnie przenieść/dodać do normalnego Allegro?

marian162
#1 Nowicjusz#

Dawno mnie nie było jako sprzedający na Allegro a tu zmiany jakich mało.

Jak wystawiałem aukcje to otrzymałem systemową informację, że teraz jest w Allegro lokalnie

a w ciągu godziny aukcje pojawią się w Allegro.

Tak się nie stało.

Stąd pytanie w temacie.

I drugie z biegu - po co?

Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Oferta z opcją Kup teraz lub z licytacją wystawiona na Lokalnie pojawia się na Lokalnie i na Allegro. Tylko ogłoszenie bez tych opcji jest widoczne jedynie na Lokalnie.

oznacz moderatorów

marian162
#1 Nowicjusz#

Hmm to trochę wygląda to dziwnie.

Są jakieś dwa Allegro.

Wpisuję swój produkt w szukarce, tak jakbym chciał kupić.

Znajduję, klikam, produkt pokazuje się w Allegro lokalnie. Nie wiem czy to dobrze czy źle?

A jak wchodzę w menu w moje oferty, to nic tam nie ma, dopiero jak kliknę w lokalnie to oferty są.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak ma być, tak to teraz działa, możesz też wystawiać na samym Allegro, po staremu. Po kliknięciu Wystaw przedmiot, na następnej stronie na górze po prawej kliknij Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz.

oznacz moderatorów

marian162
#1 Nowicjusz#

Pogmatwane.

Czyli jak już wystawiłem produkty to są na lokalnie i na zwykłym Allegro ale ich nie widzę w moich ofertach chyba, że wejdę w opcję lokalnie.

O wystawianiu "po staremu" już doczytałem, nie wiedziałem czy jak wystawiłem "po nowemu" to jest to w klasycznym Allegro.

15 lat na Allegro a nie ogarniam niektórych "upgrade'ów".

Dzięki.

oznacz moderatorów

mariusz9160
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem ofertę na allegro lokalne a chcę mieć tylko na zwykym jak t zrobić- jak przenieść?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mariusz9160 Musisz wystawić ją ponownie na zwykłym Allegro. Klikasz "wystaw przedmiot", następnie po prawej na dole zaznaczasz mały odnośnik "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz" - zostaniesz przeniesiony z wystawianiem na zwykłe Allegro. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mariusz9160  wystawiaj tak :Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.jpeg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie przeniesiesz, musisz wystawić od nowa.Screenshot_2020-09-09 Wystawienie przedmiotu na Allegro pl .png

oznacz moderatorów