anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro wprowadza w bład !

kto_inny
#7 Wielbiciel#

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego allegro wprowadza w błąd swoich sprzedających ? !

 

Wystawiłem aukcję na Allegro lokalnie - przy wystawianiu pięknie widział napis

"

0 zł za wystawianie i sprzedaż na Allegro LokalniePromocja dotyczy Allegrowiczów, którzy do 20 sierpnia sprzedali max 5 przedmiotów. Regulamin promocji."
 
Wystawiłem 3 przedmioty - sprzedałem jeden i co .... oczywiście allegro naliczyło prowizję !!
 
Sprawa do zgłoszenia do Uokik bo to są kpiny.
 
Teraz się dowiaduje że miałem sobie jakiś kupon aktywować ale gdzie ??? na zwykłym allegro.
Przecież to nieporozumienie i specjalne wprowadzenie w błąd bo podobno są to dwa osobne serwisy, ale allegro lokalnie jest tak upośledzone że nie ma żadnej funkcjonalności.
 
Czekam na wyjaśnienia.
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@kto_inny Masz konto na allegro od ponad 19 lat i dopiero się dowiedziałeś, że wszelakie zniżki i promocje aktywuje się w "centrum zniżek"? Serio?🤔

Nawet w regulaminie (czytałeś go w ogóle?), do którego link przytoczyłeś, stoi jak wół:

"3. Użytkownicy, którzy spełnią warunki z pkt. 2 oraz potwierdzą udział w Promocji w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek (http://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php), w przypadku zawarcia umowy sprzedaży za pośrednictwem Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenia z opcją licytacja na allegrolokalnie.pl będą zwolnieni z opłaty za obsługę Transakcji przez Allegro.pl. Zwolnienie z opłaty dotyczy Ogłoszeń z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszeń z opcją licytacji, wystawionych po potwierdzeniu udziału w Promocji, gdzie do zawarcia umowy sprzedaży doszło w czasie trwania Promocji."

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kto_inny
#7 Wielbiciel#

Serio .. bo mieć konto a z niego korzystać to dwie różne sprawy.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Nie chciało się doczytać to tak jest. I prowizji ci nie naliczyło. To opłata transakcyjna. Bezzwrotna. 

oznacz moderatorów