anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można robić darmowy zwrot na Allegro lokalnie?

Client:104535152
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

Raczej nie chyba że kupione w smarcie ale to trzeba allegro o etykietę zwrotu prosić

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Kupionego w smarcie też nie można. Tam dopłata dla sprzedającego wynosi tyle co na innych portalach cała wysyłka i nie ma zwrotów.... Jeśli zakup od firmy to zgodnie z ustawą możesz zwrócić na swój koszt. Wszystko inne tylko za zgodą sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:104535152
#7 Wielbiciel#

Mam problem,z mojej winy przesyłka uszkodzona poszła do klienta.Wpłacił i pieniądze są na Allegro. Więc teraz,jak to załatwić? 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104535152  Zwyczajnie, napisać do klienta, wyjaśnić sytuację, użyć  "magicznych" słów,  poprosić o zwrot przesyłki.

Jeśli kupujący zwróci przesyłkę, wtedy oddać kupującemu wszystkie pieniądze, łącznie z kosztami przesyłek.

Wpłacone pieniądze które są na Allegro to twoje pieniądze, możesz je sobie przelać na prywatne konto pod warunkiem że masz zweryfikowane przelewy PayU i Przelewy24

 

oznacz moderatorów

Client:104535152
#7 Wielbiciel#

Cały czas jest etap weryfikacji.Tak zrobię! Dzięki!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Co znaczy z mojej winy przesylka uszkodzona? Uszkodziles zanim nadales czy uszkodzoa w transporcie? Za paczke odpowiadasz jako prywatny sprzedawca do chwili nadania

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:104535152 Nie, ponieważ tam nie ma zwrotów. Natomiast jak wyrażasz zgodę na zwroty, możesz kupującemu ją "zafundować".

oznacz moderatorów

Client:104535152
#7 Wielbiciel#

W takim razie klient pewnie zapłacił,ja nie wypłaciłem tych środków.Jak klient ma je odzyskać?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

A to żeś źle tłumaczył, klient reklamował, a Ty chcesz zwrócić środki. Napisałeś tak, że każdy myślał, że on chce zwrócić towar... Wejdź w sprzedane, tam powinna być opcja ZWRÓĆ ŚRODKI, póki są na allegro to tylko kilka klików. To tam gdzie etykietę robiłeś...

oznacz moderatorów