anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można sprzedawać konta steam na Allegro Lokalnie?

Dan_Shop1
#7 Wielbiciel#

Witam, mam wystawioną ofertę z kontem steam (daje pełen dostęp itp) i dostałem taką wiadomość od pewnego klienta: 

Proszę się zapoznać z postanowieniami umowy licencyjnej na którą się (Pan) zgodził przy rejestracji konta: You may not reveal, share or otherwise allow others to use your password or Account except as otherwise specifically authorized by Valve. Any use of your Account with your login and/or password is deemed made by you and you are responsible for it and for the security of your computer system. Valve is not responsible for the use of your password and Account or for all of the communication and activity on Steam that results from use of your login name and password. You may not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account, nor may you sell, charge others for the right to use, or transfer any Subscriptions other than if and as expressly permitted by this Agreement (including any Subscription Terms or Rules of Use) or as otherwise specifically permitted by Valve. Źródło: store.steampowered.com/ Jeżeli aukcja nie zniknie do jutra godziny 12.00 sprawa ląduje na Policji. Dowidzenia

 

Chodzi tutaj oto, że nie mogę sprzedawać kont steam gdyż jest to wg steama ''nielegalne''.

A allegro nie blokuje ofert tego typu ani nic o tym nie jest mówione.

Oferta jest zgodna z zasadami  allegro, a jest i tak pełno takich ofert.

Czy może mi coś grozić? Nie wiem czy to jest pracownik steam gdyż po jego stylu pisania nie powiedziałbym tak (wysyłał mi też inne wiadomości- ta u góry była pierwsza) 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@Dan_Shop1  sprzedaż kont do gier jest na allegro od niedawana zakazana (nie dotyczy kont do gier f2p). Gdyby to był pracownik steam to byś dostał po prostu bana na to konto a nie jakieś strasznie policją. Ktoś sobie robi z ciebie jaja

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Dan_Shop1 To jest moim zdaniem wiadomość od Twojej konkurencji, która chce usunięcia oferty po to, aby lepiej sprzedawać własne. Nikt poważny nie formułuje pism w taki sposób.

Jeżeli aukcja nie zniknie do jutra godziny 12.00 sprawa ląduje na Policji. Dowidzenia

Do tego z błędami.

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Dan_Shop1 "Oferta jest zgodna z zasadami  allegro" - no właśnie nie jest. Z regulaminem steama też nie jest.

"Do listy towarów, których nie możesz sprzedawać na Allegro, dodamy:

  • wszystkie formy dostępu do kont z odpłatnymi grami komputerowymi, konsolowymi i mobilnymi, na przykład Steam, Epic Games Store, GOG, uPlay, Origin, PlayStation Network, Xbox Live oraz do muzycznych platform streamingowych – na przykład Spotify czy Tidal."

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zmiany-na-allegro-od-4-stycznia-K6geggkPnik

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Dan_Shop1  "Oferta jest zgodna z zasadami  allegro, a jest i tak pełno takich ofert."

Łamiesz regulamin Allegro wystawiając konto z Cyberpunkiem https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-cs-go-prime-cyberpunk-2077-iyr

oznacz moderatorów