anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy można wygenerować link do konta na allegro lokalnie do wystkich swoich ofert a nie do jednej ?

boutiqueartcom
#8 Zapaleniec#

 

czy można wygenerować link do konta na allegro lokalnie do wystkich swoich ofert a nie do jednej ?

https://allegrolokalnie.pl/oferta/nowosc-sukienka-w-panterke-a2s

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

boutiqueartcom
#8 Zapaleniec#

Dzięki ale to jest link do allegro a nie do allegro lokalnie. A właśnie o allegro lokalnie mi chodzi 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale oferty masz widoczne tu i tu, jak wystawiasz na AL.😊

oznacz moderatorów

boutiqueartcom
#8 Zapaleniec#

, to prawda ale przy reklamie na fb muszę wprowadzić drugą domenę z allegro lokalnie by podlinkować poszczególne oferty i poległam 😞

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@boutiqueartcom, po kliknięciu w oferty widoczne na Allegro, zostaniesz przeniesiona na stronę oferty na Allegro Lokalnie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

boutiqueartcom
#8 Zapaleniec#

Tak, ale jak wygenerować link do mojej domeny na allegro lokalnie by podpiąć ją na fb ? 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@boutiqueartcom, myślę, że podpięcie tego linku https://allegro.pl/uzytkownik/boutiqueartcom będzie okej. 🙂 Kieruje on do ofert wystawionych na Allegro Lokalnie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

boutiqueartcom
#8 Zapaleniec#

Niestety nie. Musi być podpiete konto bezposrednio z allego lokalnie by fb przyjęło nowa domenę. Domana z allegro juz jest podpieta ale to za mało. Rozumiem że nie ma takiej opcji by wygenerowac sama domene z moim kontem na allegro lokalnie ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@boutiqueartcom, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Niestety nie ma takiej możliwości. 😞 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów