anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Konta - Przelew

Lyo1993
#7 Wielbiciel#

Witam,

od ponad 7 lat jestem na allegro. Początkowo tam sprzedawałem, później już tylko kupowałem przez ostatnie 5 lat. Ostatnio postanowiłem sprzedać telefon wszystko ok,  przelew trafil na konto allegro, chcę wypłacić i musiałem ponownie zweryfikować konto. Zrobiłem przelew, czekam 3 dzień i dalej w trakcie weryfikacji .... o co to chodzi ... Sensownej odpowiedźi nie mogę otrzymać, na forach chaos i różne zdania, a ja potrzebuje wypłacić środki.... Ile trwa werfyikacja w takich przypadkach? I dlaczego tak długo, konto allegro zgadza się z kontem bankowym.... a werfikacja ciąglę trwa ... 

 

Z góry dziękuje, pozdrawiam Kamil 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Lyo1993 czekamy na informacje od operatora płatności, więc wypłaty są jeszcze w trakcie weryfikacji, bardzo proszę nie wykonuj kolejnych przelewów weryfikacyjnych, ponieważ widzę, jedynie informacje o dzisiejszym przelewie. Weryfikacja w przypadku operatora PayU może zająć do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Lyo1993
#7 Wielbiciel#

Nie wykonywałem żadnego przelewu w dniu dzisiejszym .... Przelew został wykonany w niedzielę i od tamtej pory czekam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do 3dni trwa.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Lyo1993 dziekuję za informację! Wypłaty są już aktywne, ponieważ wybrałeś opcję wypłat na żądanie, możesz ją zlecić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów