anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę cofnąć zwrotpieniędzy "w realizacji" bo oddałem ręcznym przelewem na konto kupującego?

Client:58025408
#12 Orędownik#

Dokonałem zwrotu przez Allegro Lokalnie pieniędzy za towar 4 sierpnia, ale nie pojawił się ten zwrot na liście zwrotów ani Allegro nie pobrało mi pieniędzy na zwrot. Myślałem, że zwrot się nie dokonał, więc poprosiłem kupującego o numer konta na który przelałem dzisiaj kwotę. Potem sprawdzam listę zwrotów a tam pojawił się z datą 7 sierpnia zwrot ze statusem "w realizacji" czyli czeka na pieniądze na koncie Allegro Finanse i natychmiat przeleje kwotę kupującemu. Jak mogę anulować ten zwrot "w realizacji" skoro już przelałem pieniądze przelewem na konto poza allegro. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie da się czekać na kasę, albo spłacasz z tych środków które masz na koncie po zapłacie albo na konto kupującego.

Zwrot jest realizowany z Twoich środków Allegro Finanse. Jeżeli na Twoim koncie nie ma wystarczającej kwoty, nie możesz zrealizować zwrotu w ten sposób. W tym wypadku skontaktuj się z kupującym, aby ustalić inną metodę zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

jeśli przelew jest "w realizacji" to znaczy że czeka na kasę, a ja mam 0zł na koncie w tej chwilii. Wpis tego zwrotu na listę widać się opóźnił,o 3 dni, gdy klikałem "zwróć" to miałem środki na koncie 4 sierpnia, teraz nie mam, bo wypłaciłem wszystko dzisiaj.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów