anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy prowizja i opłata za promowanie zostanie zwrócona?

elektronik-e2
#7 Wielbiciel#

Witam jestem na allegro od 19 lat ale co tu się wyprawia to jest dramat wiele sprzedających i między innymi ja ma problemy natury klient kupuje sprzęt i nagle prośba o dane albo e-mail albo tel okazuje się to oszustwem.Okej temat zgłoszony Client:39291896 zablokowany ale problem zostaje zapłaciłem za wystawienie, wyróżnienie i prowizję i co dalej mam to samo wystawić i jeszcze raz płacić.Pytanie do  pomocy Allegro  zostało bez odpowiedzi o co tu chodzi?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@elektronik-e2 Podaj mi proszę numer zgłoszenia, na które nie otrzymałeś odpowiedzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

elektronik-e2
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie Nr płatności: e47adc43-ab33-4e91-8ae0-d78fc3cffa98

po aukcji zgłosiłem próbę oszustwa dostałem od allegro taka odpowiedz :

(elektronik-e2),
sprawdziliśmy Twoje zgłoszenie z 25.02.2024, w którym wskazano powód: Próba wyłudzenia danych osobowych (phishing).

Potwierdziliśmy, że zgłoszona treść narusza nasze zasady. Podjęliśmy już odpowiednie kroki wobec jej autora. Dziękujemy za pomoc!

Jeśli nie zgadzasz się z naszą decyzją – sprawdź, jak możesz się od niej odwołać.

napisałem do allegro w sprawie ponownych opłat ale nic nie dostałem ani odpowiedzi ani żadnej informacji zwrotnej

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elektronik-e2 opłata za obsługę transakcji nie została pobrana, poprosiłam o korektę opłaty promowania. Możesz wystawić ofertę ponownie, jednak po 5 dniach od nieopłacenia zamówienia oferta zostanie automatycznie wznowiona, więc na 24h przed wznowieniem wyłącz proszę automatyczne wznowienie (otrzymasz e-mail w tej sprawie). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@elektronik-e2 Opłata za promowanie ogłoszenia została skorygowana. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów