anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przy braku wpłaty od kupującego, który nie chce zapłacić, pobrana zostanie prowizja?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kubat94
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

kubat94 tak jeśli zostanie wybrana przesyłka za pobraniem lub odbiór osobisty . Przy płatności z góry opłata transakcyjna naliczana jest po wpływie środków .

oznacz moderatorów
kubat94
#7 Wielbiciel#

Od razu po aukcji dostałem wiadomość od kupującego, że nie zapłaci, gdyż zalicytował dla żartów.  A żart polegał na 30 krotnym zawyżeniu ceny przez co boję się wysokiej prowizji. A jeżeli w opcjach wysyłki dałem tylko po wcześniejszej przedpłacie to mogę być spokojny, czy lepiej dodatkowo zgłosić sprawę do Allegro? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

kubat94 jesli to było na lokalnie i klient nie zapłaci opłaty Ci nie nailczą . Pamiętaj , że w takim przypadku oferta automatycznie się wznowi po 5 dniach . Raczej unikaj oferowania przesyłek za pobraniem i odbioru osobistego unikniesz prowizji przy nieopłaconych transakcjach.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kubat94 Jeśli nie było tam odbioru osobistego i wysyłki za pobraniem, możesz być spokojny, prowizja nie zostanie naliczona.

W takiej sytuacji po pięciu dniach licytacja Ci się odnowi automatycznie, ale otrzymasz maila, w którym możesz zablokować to odnowienie w ciągu 24 godzin.

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

A ja dodatkowo radzę nie wystawiać na allegro lokalnie licytacji, nie ma tam żadnych zabezpieczeń przed takimi licytacjami dla jaj, można tam licytować jako anonim, nie mając nawet wpisanych żadnych danych w allegro. W dodatku takich ofert nie da się wycofać. 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@kubat94Klient ma 5 dni na zapłatę i ten sposób blokuje Ci sprzedaż, możesz wystawiać na zwykłym.

oznacz moderatorów