anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam płacić allego za to że sprzedałem i wysłałem mój produkt?

MAMY ROZWIĄZANIE!
0bcy666
#2 Obserwator#

0bcy666_0-1669543601803.png

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kostas11
#21 Demiurg#

@0bcy666 dlatego że tak jest, masz w regulaminie opłaty które zaakceptowałeś i trzeba zapłacić, zawsze możesz wystawić na stoliku przez posesją za darmo ( pamiętaj o opłacie targowej i za zajęcie miejsca do ZDITM ) 

Allegro nie ma za darmo pracowników, serwerów, prądu czy marketingu 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
0bcy666
#2 Obserwator#

Właśnie po to wstawiłem screena, sprzedałem gre wysłałem ją i zamiast dostać za nia pieniadze jestem na minus, zanim cos napiszesz przeczytaj posta może

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@0bcy666 najpierw naucz się pisać zrozumiałe posty, dopiero pisz na forum i wylewaj żale, a tym bardziej miej pretensje do innych forumowiczów.

Gdzie niby napisałeś wcześniej, że nie dostałeś pieniędzy za sprzedaż, wskaż ten fragment palcem.

oznacz moderatorów
0bcy666
#2 Obserwator#

Przecież wrzuciłem zrzut ekranu razem z postem

0bcy666_0-1669544422612.png

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@0bcy666 no i co z tego, bateria mi padła w szklanej kuli 😄

Na zdjeciu widzę wszystko poprawnie, opłata za sprzedaż i opłata za wysyłkę, nic nadzwyczajnego każdy tak ma 🙂 

Domyślam się że chodzi Ci o to że pobrali za wysyłkę ???  ale to zapłacił Ci kupujący więc wychodzisz na 0 zł 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@0bcy666 Twój post to 

Dlaczego mam płacić allego za to że sprzedałem i wysłałem mój produkt?

Przeczytałem, a Ty zamiast dokładnie opisać w okienku co Ci leży to piszesz sam tytuł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@0bcy666 kasę masz tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2022-10-28&dateTo=2022-... trzeba aktywować i se wypłacić 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
0bcy666
#2 Obserwator#

Dziękuje za pomoc, zamykam post

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@0bcy666 proszę bardzo na przyszłość pisz krok po kroku bo dalej nie wiem jakiej pomocy potrzebowałeś, a zamknąć postu się nie da dalej będziemy pisać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo każdy co chce i tu sprzedaję płaci prowizję, wiesz o tym?https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4

oznacz moderatorów
0bcy666
#2 Obserwator#

Sprzedałem gre wysłałem ją i zamiast dostać za nia pieniadze jestem na minus, zanim cos napiszesz przeczytaj posta może 

oznacz moderatorów