anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mnie ukarano? To kupujący chce kupić poza all!

sistermoon
#8 Zapaleniec#

Wystawiłam aukcję, ktoś się odezwał i proponuje różne ceny, zmierza opłotkami ewidentnie do zakupu poza all. Żeby ukrócić  przydługą i bezowocną dyskusję napisałam, że nie sprzedaję niczego poza all. I co allegro mi odpowiada i co mi robi? Cytat:

"Treść Twojej wiadomości wysłanej do (xxx) zawierała propozycję zakupu poza Allegro, dlatego nie mogliśmy dostarczyć jej do odbiorcy."

Przepraszam, czy kogoś pogięło? odmawiam sprzedania poza all, a wy w nagrodę blokujecie mi możliwość wysłania wiadomości? Jeżeli robią to boty, to może je lepiej ustawcie...

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   proszę o wyjaśnienie, w jaki sposób mam ewnetulanie ukrócić zapędy kupujących do transakcji niestandartowych, aby mnie all nie karało.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

PawelHkrk
#11 Animator#

Allegro, w tym Lokalnie to jest dość specyficzne środowisko dla sprzedawców prywatnych. Jeśli odpowiedż bota (bez żadnych skutków) jest aż na tyle przerażająca dla sprzedawcy, takiego sprzedawcę oczekuję wielu odkryć jak tylko dojdzie do Dyskusji z kupujacym.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ja tam zawsze mówię/pisze to co myślę i nie stracham się żadnych botów/srotów/kmiotów

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

@katarzynab1712 "ja tam zawsze mówię/pisze to co myślę" - w dyskusjach na Lokalniw? Nie masz klopotów z "zaawansowanymi" kupującymi i stratami przez POK/AP?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

nie rozumiem co to pok/ap / albo hto to zaawansowane kupce? a dyskusja? nie wiem czy kiedykolweik jakąś miałam, chyba jeszcze z 15 lat temu na innym koncie

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

@katarzynab1712 "nie rozumiem co to pok/ap" - )))) nu to super że nie wiesz. Nie wiem na ile rodzaj twoich przedmiotów jest "problematyczny" statystycznie na Allegro. Ludzi które sprzedają elektronike lub jej podzespoły jest bardziej narażone na problemy. Gdzieś był temat że kupujący zgłosił nieodpowiedność z opisem dla laptopu - przesłał zdjęcia zupełnie innego laptopu (ze słów sprzedawcy).

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

z problemami to ja się radykalnie rozprawiam / zero tolerancji  / no nie wiem co to za szyfr po/kap   ///   POkap.ut? nawet pasuje

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

@katarzynab1712 "ja się radykalnie rozprawiam / zero tolerancji" - nie, no jeśli zawszę przyjmujesz straty na swój koszt - wtedy to ma sens. POK - Program Ochrony Kupującego. AP - Allegro Protect.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

nie mam strat / jeno rozkosz i przyjemność ...  a tera idę zechlać ziemniaczane placki.... potem czas na godzinną drzemkę, potem kawa i deser i znów dzień pełen radości i plucia pod wiatr... nara,,,

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@sistermoon Na allegro lokalnie? Myślałem, że tam nie kontrolują wiadomości.

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

już od dawna kontrolują - próby wyłudzania danych, sprzedaż poza Al, etc

oznacz moderatorów