anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DLACZEGO NA ALLEGRO LOK. MALO JEST KUPUJĄCYCH, SLABO DZIALA

DZIECIELINA55
#9 Pomysłodawca#

WYSTAWIAM KILKASET  AUKCJI NA ALLEGRO LOKALNE I  SLABO IIDZIE SPRZEDAŻ  ,  MAM PIEKNE  SZYDEŁKOWE  WYROBY  RĘCZNE DLA DZIECI PAŃ , I PANÓW  CZAPECZKI. jAK BEDZIE TAK DALEJ TO POZAMYKAM WSZYSTKIE  AUKCJE BO TO SIE NIE OPLACA . CO ROBIĆ JESTEM  ZREZYGNOWANA ;-(

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz siły i możliwości to lepiej stanąć na "ryneczku".🤗

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

wystaw na całym allegro 

🙂 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na lokalnym jest słabe zaufanie do sprzedawców (większość to prywatni którzy nie muszą przyjmować zwrotów) ,a swoją drogą to wszędzie sprzedaż spada bo ludzie muszą coraz to bardziej oszczędzać.

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Przepraszam ....ale po kolejnym takim wpisie, nachodzi mnie znów pytanie ☹️

Czy dzisiaj dla LUDZI podstawową cechą przy zakupach jest możliwość zwrotu ?

Bo czytam już takie coś po raz n- ty ....

Nie powiem - moźe w sumie kilkanaście (15-20) razy w życiu coś zwracałem, bo była spora lub duża niezgodność !!

A ile razy - a dużo kiedyś kupowałem, teraz też czasem - patrzyłem przed zakupem na kwestię zwrotów ? Mhm. ...owszem ..z kilka razy może na setki, jeśli nie z tysiąc zakupów przez Internet w życiu !!

Ale moźe nienowoczesny jestem 😁

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DZIECIELINA55, rzuciłam okiem na sprzedawane przez Ciebie przedmioty i myślę, że już za chwilę zacznie się sezon na chociażby czapki zimowe. Nie poddawaj się! 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

fari1975
#10 Popularyzator#

To że niedługo zacznie się sezon na czapki nie oznacza że DZIECIELINA55 sprzeda ich więcej na AL. Moje doświadczenie mówi mi że na AL. sprzedaż w porównaniu ze sprzedażą na Allegro praktycznie jest zerowe. Brnięcie w Allegro Lokalnie to cofanie się w rozwoju. Oczywiście rozumiem fakt że Pani jako moderatorka nie może wspominać o konkurencyjnych portalach sprzedażowych gdzie DZIECIELINA55 by się być może świetnie odnalazła ze swoim asortymentem. 

oznacz moderatorów