anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie można dodać kupującego do czarnej listy

MAMY ROZWIĄZANIE!
tytanowy-86
#7 Wielbiciel#

Kupujący kupił ode mnie przedmiot nie zapłacił, zero kontaktu po upływie terminu allegro wznawia moją transakcję a ja się pytam czemu takiego delikwenta nie mogę z łaski allegro dodać do czarnej listy nie dość że mój przedmiot nie był widoczny dla innych być może potencjalnych kupujących to jeszcze pewnie żadnych konsekwencji z tego tytułu nie poniesie chcę aby takie osoby nigdy więcej ode mnie nic kupowały, szczyty gór że nie pozwalacie mi takich typów banować. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Były ankiety zarówno w wersji dodawania do listy nie uczciwych kupujących jak i sprzedających. Chyba wszystkie allegro poodrzucało...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@tytanowy-86   Na Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty więc i nie ma za co karać.

Co, jeśli kupujący nie zapłaci za przedmiot w ogłoszeniu z kup teraz lub licytacją

Na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni, żeby zapłacić za zakup. Jeśli tego nie zrobi, uznajemy, że do sprzedaży nie doszło i automatycznie wznowimy Twoje ogłoszenie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@tytanowy-86 Bo na AL nie ma  czegoś takiego jak CL, tam są prywatni sprzedający i kupujący nie ma obowiązku zapłaty, tak działa.

oznacz moderatorów
tytanowy-86
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedzi , z tego wynika że jak się kogoś zdenerwuję to można sprzedającemu "wykupić " wszystko co miał w ofercie na sprzedaż po czym odczekać aż allegro wznowi transakcję i znowu mu wykupić co miał na sprzedaż i tak w koło macieju , to coś jest chyba nie tak allegro?

oznacz moderatorów