anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie moge wystawić z Allegro Lokalne?

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Od co najmniej godziny nie moge wystawić na Allegro lokalne. Pojawia sie komunikat "Nie udało mi się wysłać formularza. Prosze spróbować ponownie. Więc próbuje i próbuje. Mam dostęp do Internetu Strony otwieraja sie normalnie. Dana niewystawiona aukcje likwidowałam i przygotowywałam ponownie i to samo. Wszystkie wymagane punkty sa wypełnione.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, czy problem występuje po wyczyszczeniu przeglądarki lub jej zmianie? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Na 3 przegladarkach wyczyszczonych. Zanim przestało wystawiać przez 20 min wcześniej zdążyłam wystawić kilka przedmiotów

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, rozumiem, w takim razie poproszę Cię o zrzut ekranu, na którym widać całe okno przeglądarki wraz z tym komunikatem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

AlLokalne1jpg.jpgAlLokalne2.jpgAlLokalne3.jpg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, z tego, co widzę, udało Ci się wystawić ofertę 15.11 o godzinie 19:02. Czy to ta? https://allegrolokalnie.pl/oferta/7-serii-w-paskach-tematycznych

Problem mógł być spowodowany dużym ruchem na platformie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Nie to nie to . Wystarczy popatrzec na PrintScreena. Chodzi o konkretna aukcję. Inne się wystawiaja. Złozyłam juz co najmniej 3 reklamacje ale widać dla Allegro jest to ogromny problem i awaria nie do rozwiązania. Moze trzeba zatrudnic fachowców z zewnątrz?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, rozumiem. Poproszę Cię o przesłanie zrzutów ekranu, na których widać wszystkie pola formularza. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów