anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nikt z allegro nie odpisuje mi na mejle, które dotyczą zawieszenia przez nich mojego konta?

Mielcar-28
#7 Wielbiciel#

Witam. Jestem na allegro nowy, konto założyłem mniej więcej tydzien temu. Zacząłem wystawiać aukcję a ludzie zaczęli kupować. I dosłownie drugiego dnia rano, zoabaczylem informacje od allegro że moje konto zostało zawieszone. Ze być może będą potrzebowali jeszcze dodatkowych dokumentów w celu weryfikacji. (dodam że weryfikowałem konto w dzień założenia zdjęciem dowodu osobistego plus moje konto bankowe rowniez zostało potwierdzone przezemnie). Wysłałem do nich mejla z odpowiedzią jakie dokumenty są potrzebne... Kiedy moje konto spowroten będzie aktywne i dlaczego je zawiesili. Mija 3eci dzień w od allegro jak odpowiedzi nie było tak nie ma. Czy moze to być spowodowane np tym że mam - 61.11 do opalenia dla allegro za prowizję od transakcji? "czy jeżeli ja opalce to odrazu moje konto zostanie odblokowane? Pomozcie, błagam co robić w tej sytuacji? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

W mailu zapewne masz napisany powod zawieszenia. zeby odblokować musisz " spełnić" powód zablokowania. 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Allegro  "profilaktycznie"  blokuje czasem nowe konta, z których idzie sprzedaż drogich rzeczy. Jeśli jesteś tu  tydzień, a  wystawiłeś np. 20 nowych smartfonów, to - w/g ich regulaminu  - moggli Cię zablokować. Ddodając do  tego brak komunikacji pomiędzy działami i pracownikami, wcale bym się nie  zdziwił, że ten, który Cię zablokował nie  miał pojęcia o  dodatkkowej weryfikacji, jakką przeszedłeś. Spróbuj może pogadać z nimi ina czacie, tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=61571da6-f6de-4b8f-9ab9-699c8c797cfc

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mielcar-28  a ta opłata jest za wrzesień ? bo jak nie opłaciłaś do końca października to masz blokadę 😞 Sprzedajesz swoje produkty które masz od ręki dostępne ? Coś ich zaniepokoiło więc prewencyjne zablokowali, pisz jednego maila i czekaj na odpowiedź, powielanie maili tylko wydłuży czas na odblokowanie konta 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@kostas11 Nie, on ma  całkowitą  blokadę konta: "konto zawieszone".

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mielcar-28 Odpowiedź na wiadomość mailową otrzymałeś wczoraj, dokładnie o 11:25, natomiast samo konto zablokowaliśmy wczoraj w okolicach 8, więc nie są to 3 dni bez odpowiedzi. We wczorajszej wiadomości poprosiliśmy o kontakt z nami po zalogowaniu do swojego konta Allegro, poprzez ten formularz. Widzę, że przysłałeś do nas kolejną wiadomość w tej sprawie, więc poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  jak zwykle, dobrze że jesteście i prostujecie naciągane historie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 No to czekamy"cierpliwie".😁a sprzedaż...leży.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

ale namolny 🙂

oznacz moderatorów